Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 400 Kč
Osoba/noc

Ubytování Adél – Perná

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

12
Počet lůžek
6
Celkem pokojů
287
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Perná je vinařská obec ležící na úpatí Pálavy. Nachází se na dolním konci vesnice, pouhých pár metrů od fotbalového hřiště. Tato malebná obec nabízí příjemné ubytování v Adélině domě, který disponuje dvěma samostatnými bytovými jednotkami s balkóny a společnou zahradou. Ubytování je možné pronajmout buď celý objekt za zvýhodněnou cenu, nebo jednotlivá patra s možností ubytování pro 6 až 8 osob. Každé patro poskytuje dostatek soukromí pro hosty.

Jednou z atrakcí, kterou obec Perná nabízí, je návštěva 200 let starého vinného sklepa, kde je možné neomezeně ochutnat vína. Při týdenním pobytu je hostům dokonce připravena láhev vína na uvítanou. Perná je ideálním místem pro strávení dovolené v příjemném prostředí. Hosté zde mají možnost objevovat krásy rozmanité přírody Pálavy, Novomlýnských nádrží a také historického města Mikulova.

Obec Perná je vhodná pro různé typy návštěvníků, od nejmenších až po největší. Zde si užijí cyklisté, turisté, rybáři a samozřejmě milovníci vín. Perná je dokonalým výchozím bodem pro poznávání okolní krajiny, ochutnávání vín a prožití aktivní dovolené v příjemném prostředí vinařské obce.

Popis ubytování

Penzion nabízí ubytování pro 3 až 12 osob v celkem 5 pokojích.
Ložnice a pokoje:
PŘÍZEMÍ: 3 /2lůžkové pokoje, Plně vybavená kuchyně, společenská místnost, koupelna s vanou, samostatné WC

 

SUTERÉN: 2/3lůžkové pokoje, kuchyň s obývákem(možnost přistýlky)koupelna se sprchou, wc.

Výhodou pronájmu celého objektu (12lůžek +přistýlky)2sociální zařízení, 2kuchyně!

Sociální zařízení:
PŘÍZEMÍ: koupelna s vanou, samostatné wc.

SUTERÉN: koupelna se sprchou a wc

Vytápění:
plynové.

Doprava, parkování:
Parkování přímo u objektu. 4 parkovací místa

Stravování:
Restaurace 300m. V místě obchod se smíšeným zbožím.

Vybavení:
Každá kuchyně je plně vybavena (sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice). Televize jsou k dispozici ve společenských místnostech. Wifi připojení.

Oplocený uzavřený dvůr s posezením pod pergolou nebo slunečníkem. Zahradní lehátka, gril...

Kompletní ceník

Kapacita 3 až 12 osob - 5 pokojů
Letní sezóna:
Zimní sezóna: topná
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za osobu
Zimní sezona: od 500 Kč
Letní sezona: od 400 Kč
Mimo sezonu: dohodou

Cena za víkend za osobu
Mimo sezonu: dohodou
Silvestr 2023 - máme ještě volno
Další info na dotaz.

Informace a poplatky

Cena od 400Kč/1os./1 noc...dle počtu osob a nocí

Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma.

Zvýhodněná cena za celý objekt/týden(so - so) 29 000,-Kč

Ubytovací poplatek obci 15Kč-/dospělá osoba

Tipy na výlet

Návštěva vinotéky: V obci Perná a okolí najdete řadu vinoték, kde si můžete vychutnat lahodná místní vína a dozvědět se více o vinařské tradici této oblasti.

Procházka přírodou: Perná se nachází na úpatí Pálavy, což je chráněná krajinná oblast s nádhernou přírodou. Procházka po okolních vinicích a vinohradech nabízí úchvatné výhledy a klidnou atmosféru.

Návštěva hradu Děvičky: Nedaleko Perné se nachází hrad Děvičky, který je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších hradů v této oblasti. Můžete si prohlédnout jeho historické budovy a vychutnat si nádherný výhled z věže.

Výlet na Pálavské vrchy: Pokud máte rádi turistiku, doporučuje se výlet na Pálavské vrchy. Tato pohoří nabízí krásné přírodní scenérie, rozmanité trasy pro pěší turistiku a možnost obdivovat místní flóru a faunu.

Koupání v Novomlýnských nádržích: Nedaleko Perné se nachází Novomlýnské nádrže, které jsou ideální pro letní osvěžení. Zde si můžete užít koupání, plavání, vodní sporty nebo si prostě jen odpočinout na pláži.

Prohlídka zámku Mikulov: V blízkém městě Mikulov můžete navštívit impozantní zámek, který je považován za jedno z nejkrásnějších v České republice. Prohlédněte si historické interiéry, zahrady a vychutnejte si panoramatický výhled na město.

Muzeum v Mikulově: V Mikulově se nachází také několik muzeí, které vám přiblíží historii a kulturu regionu. Například můžete navštívit Mikulovské muzeum, Muzeum vína nebo Muzeum židovské kultury.

Návštěva akvaparku: Pokud hledáte zábavu pro celou rodinu, můžete vyrazit do nedalekého akvaparku. Zde se děti i dospělí mohou bavit na skluzavkách, ve vlnobití nebo relaxovat v bazénech s termální vodou.

Výlet na Pálavské jezero: Pálavské jezero je oblíbenou destinací pro vodní sporty, jako je windsurfing, kitesurfing nebo jachting. Můžete si pronajmout vybavení a strávit aktivní den na vodě.

Prohlídka archeologického naleziště: V blízkosti Perné se nachází archeologické naleziště s pozůstatky starověké osady. Můžete si prohlédnout vykopávky, naučit se více o historii této oblasti a získat pohled do minulosti.

Cyklistický výlet po okolí: Perná a okolí nabízí skvělé podmínky pro cyklistiku. Projděte se po cyklostezkách a objevujte malebnou krajinu, vinice a vesnice v okolí.

Návštěva skalníhoamfiteátru: V blízkosti Perné se nachází skalní amfiteátr, který slouží jako místo pro koncerty, divadelní představení a další kulturní akce. Zkontrolujte, zda se během vašeho pobytu nekoná nějaká zajímavá událost.

Prohlídka vinařských sklepů: Můžete si objednat prohlídku místních vinařských sklepů a naučit se více o procesu výroby vína. Zároveň si můžete vychutnat ochutnávku různých druhů vín a vybrat si svůj oblíbený.

Návštěva historických kostelů: V okolí Perné najdete několik historických kostelů a kaplí, které stojí za návštěvu. Obdivujte jejich architekturu a atmosféru a zastavte se na chvíli k odpočinku a zamyšlení.

Výlet na zříceninu Sirotčího hrádku: Nedaleko Perné se nachází zřícenina Sirotčího hrádku, která nabízí pohled do minulosti a romantickou atmosféru. Procházejte se mezi zříceninami a vychutnejte si malebný výhled na okolní krajinu.

Pokoje

Apartmán přízemí

Maximální počet hostů: počet osob: 6 osob
Apartmán se třemi ložnicemi, plně vybavenou kuchyní, prostorným obývacím pokojem, koupelnou a WC.
400 Kč / noc

Apartmán suterén

Maximální počet hostů: počet osob: 6 osob
Apartmán se dvěma ložnicemi, plně vybavenou kuchyní s obývacím pokojem, WC s koupelnou. 
400 Kč / noc
Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre