Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 500 Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Ubytování v apartmánech se nachází nedaleko Lednicko-Valtického areálu, kde můžete ochutnat kvalitní vína z jižní Moravy či dolního Rakouska nebo si prostě jen tak v klidu odpočinout.
Apartmány jsou moderně zařízeny s manželským lůžkem, rozkládacím dvojlůžkem a čtyřmi přistýlkami, které jsou umístěny na otevřeném patře.

Popis ubytovacího zařízení

V apartmánu je jídelní kout a plně zařízená kuchyňská linka, která je vybavena lednicí, varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.

Součástí vybavení apartmánu je televizor se satelitním příjmem a DVD přehrávačem, radiomagnetofon s CD. Pro nejmenší návštěvníky je připravena dětská postýlka a množství společenských her pro děti i dospělé.

Sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem, WC a umyvadlem, ve spodní místnosti (tzv. presshausu) je další WC s umyvadlem.

Základní informace

Ubytovaní hosté mají k dispozici terasu s posezením a možností grilování. V presshausu je možné uschovat i zapůjčit jízdní kola, parkování je zajištěno u objektu. Není problém si domluvit degustace vína s výkladem i s nákupem lahvového i sudového vína.

V okolí ubytování je spousta zajímavých míst, cyklostezky, muzea, hrady, zámky, vinařská naučná stezka, kolonáda a mnoho dalších.

Tipy na výlet

1. Zámek Valtice: Nádherný barokní zámek, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu UNESCO.

2. Zámek Lednice: Další impozantní zámek v Lednicko-valtickém areálu, obklopený rozsáhlým parkem a známý svou palmovou skleníkovou zahradou.

3. Minaret Lednice: Neobvyklá stavba v podobě minaretu, která se nachází v Lednickém parku a slouží jako vyhlídková věž.

4. Apollónův chrám: Malebný chrám v klasicistním slohu, který se nachází na vrcholu kopce v Lednicko-valtickém areálu.

5. Janohrad: Romantická zřícenina hradu, která sloužila jako lovecký hrádek, se nachází v Lednicko-valtickém areálu.

6. Kolonáda na Rajstně: Monumentální klasicistní stavba, která se nachází na vrcholu kopce a nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

7. Naučná stezka Valtice: Stezka, která prochází vinařskou krajinou a nabízí možnost ochutnat místní vína v rámci vinných sklípků.

8. Přírodní rezervace Lednické rybníky: Rozsáhlá oblast s mnoha rybníky, která je domovem mnoha vzácných druhů rostlin a živočichů.

9. Rendezvous (Temple of Diana): Romantický lovecký zámek ve tvaru půlkruhu, který je součástí Lednicko-valtického areálu.

10. Vinařské muzeum Valtice: Muzeum, které se zaměřuje na historii a tradice vinařství v regionu a nabízí možnost ochutnat místní vína.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre