Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 900 Kč
Vyberte typ

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Ubytování U Pešků se nachází na statku v klidné vesnici Mojné, na pomezí Šumavy, Blanského lesa a Novohradských hor. V přilehlém okolí Vás uchvátí překrásná a zachovalá příroda, ale také města jako Český Krumlov a České Budějovice.
Apartmány a pokoje jsou zrekonstruované. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, partu přátel, partnery i pro jednotlivce.

Apartmány

Ubytovat se můžete v některém z apartmánů v přízemí či si pronajmout celý podkrovní byt. Celková kapacita objektu je až 21 osob. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení včetně sprchového koutu a v podkrovním bytě se nachází i vana. Plnohodnotnou kuchyní disponuje podkrovní byt a v apartmánu 2 je menší kuchyňka.

Apartmán 1 - nachází se v přízemí, 4 lůžka (2 jednolůžkové postele a palanda) s možností jedné přistýlky.

Apartmán 2 - nachází se v přízemí, 3 jednolůžkové postele a přistýlka při rozložení ratanového gauče, jídelní část s kuchyňkou.

Podkrovní byt - nachází se v 1. patře budovy, vlastní vchod s prostornou předsíní a menší šatnou, odpovídá plnohodnotnému bytu – k dispozici je velká kuchyně, koupelna, obývací pokoj a 3 ložnice.

Vybavení

Apartmán 1 - Obývací stěna zahrnuje úložné prostory, televizi, mikrovlnnou troubu, lednici, rychlovarná konvice a nádobí, jídelní kout, koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a topným tělesem.

Apartmán 2 - jídelní část je tvořena jídelním stolem se čtyřmi židlemi. Kuchyňka je vybavena lednicí s mrazákem, dvou plotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kachlovými kamny a dřezem. Součástí apartmánu je také vlastní sociální zařízení, které obsahuje sprchový kout, WC, umyvadlo se zrcadlem a elektrické topné těleso.

Podkrovní byt - velký rohový gauč, konferenční stolek a televize spolu s rádiem. Součástí místnosti je prostorná, plně vybavená kuchyně, která zahrnuje lednici s mrazákem, dřez, troubu, indukční sporák, digestoř, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a úložné prostory s uschovaným nádobím. Pro posezení u jídla poslouží jídelní kout s lavicí a židlemi nacházející se hned vedle kuchyně.

Základní informace

K ubytování patří dětské hřiště s venkovním bazénem, který se dá využívat v letním období. Dětský domek na hraní s kuchyňkou, nádobím a dalšími hračkami pro děti a otevřené ohniště pro celou rodinu, kde můžete společně relaxovat. 
Pozemek je celý oplocený o rozloze 360m.        

S sebou si můžete vzít i svého čtyřnohého mazlíčka. 

Tipy na výlet
Mojné je malá vesnice v Jihočeském kraji, ale v okolí je spousta zajímavých míst a památek.
 
Zde je 10 zajímavých míst, které byste mohl navštívit:
 
1. Hrad Landštejn - jeden z nejstarších a největších kamenných hradů v České republice, nachází se asi 28 km od Mojné.
 
2. Třeboň - historické město s krásným zámkem a renesanční architekturou, vzdálené asi 40 km.
 
3. Nová Bystřice - malebné město s historickým centrem a zříceninou hradu, asi 16 km daleko.
 
4. Jindřichův Hradec - historické město s impozantním hradem a zámkem, vzdálené asi 33 km.
 
5. Slavonice - renesanční město s bohatou historií a zachovalými městskými hradbami, nachází se asi 35 km od Mojné.
 
6. Přírodní rezervace Třeboňsko - rozsáhlá oblast s rybníky, rašeliništi a bohatou faunou a flórou; ideální pro cyklistiku a pěší turistiku, vzdálená asi 30 km.
 
7. Rožmberk nad Vltavou - malebné městečko s hradem Rožmberk, který je jedním z nejstarších hradů v České republice, vzdálené asi 50 km.
 
8. Červená Lhota - romantický zámek na vodě obklopený parkem, nachází se asi 30 km od Mojné.
 
9. ZOO Jihlava - zoologická zahrada se zaměřením na ochranu a chov ohrožených druhů zvířat, vzdálená asi 68 km.
 
10. Přehrada Vajgar - rekreační oblast s možností koupání, rybaření a vodních sportů, nachází se asi 27 km od Mojné.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre