Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 590 Kč
Vyberte typ

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Ubytování se nachází v klidné části obce Lednice, přibližně 1km od centra. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný rodinný dům se dvěma apartmány v přízemí a samostatnou přístavbu ve dvoře s jedním apartmánem.
Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období pro rodiny s dětmi, zamilované páry nebo partu přátel. V okolí je nespočet aktivit a míst k zhlédnutí, například Lednický zámek a minaret, Janův hrad, krytý bazén v Lázních Lednice, půjčovna kol, několik stylových i luxusních restaurací, kavárny, cukrárny, vinárny a samozřejmě vinné sklípky. Zhruba 12 km od nás narazíte na Mikulov, 7 km Valtice, 8 km Břeclav, kde v těchto místech můžete navštívit zámky a jiné pamětihodností.

Popis ubytovacího zařízení

Základní informace

Součástí ubytování je zahrada s venkovním bazénem, posezením u krbu. Dále můžete využít úschovnu kol, pro děti je tu také houpačka, klouzačka a pískoviště, plastový nábytek pro děti a domeček.

Přímo v obci Lednice také najdete potraviny, prodejnu drogerie, poštu, lékárnu i bankomat. V nedalekém městě Břeclav, vzdáleném cca 9 km, najdete dále celou řadu supermarketů - v centru města u náměstí je Billa, Lidl, Penny market, a u výjezdu z Břeclavi směrem na Brno najdete také Tesco. 
V Břeclavi, cca 9 km, je velké letní koupaliště se dvěma bazény, brouzdalištěm, tobogánem, hřištěm pro plážový volejbal a minigolfem. V chladnějších měsících lze využít i krytého bazénu, který s koupalištěm sousedí. Nebo navštívit zrekonstruovaný objekt TJ Lokomotiva. 

Vybavení

Apartmány mají kompletně vybavený kuchyňský kout - indukční vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička s mrazákem, odsavač par, veškeré nádobí, jídelní stůl + židle.

V obývacím koutě je rozkládací sedací souprava, konferenční stolek, LCD televize s připojením na satelit, DVD přehrávač.

Ložnice jsou vybaveny úložnými prostory - skříň, šuplíková komoda. Lze zajistit i dětskou postýlku.

Všechny místnosti jsou vybaveny klimatizační jednotkou, kterou lze v chladných měsících využít na přitápění. Koupelna má podlahové vytápění. Každý apartmán má vlastní novou koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Tipy na výlet

1. Zámek Lednice: Nádherný zámek, který je součástí Lednicko-valtického areálu a zapsán na seznamu UNESCO.

2. Minaret: Tento 60 metrů vysoký vyhlídkový stožár se nachází v zámeckém parku Lednice a nabízí krásný výhled na okolí.

3. Janohrad: Zřícenina umělého hradu, který byl postaven jako romantická kulisa v Lednicko-valtickém areálu.

4. Zámecký park Lednice: Rozlehlý park s mnoha romantickými stavbami, jezírky a vzácnými dřevinami.

5. Skleník Lednice: Historický skleník, který se nachází v zámeckém parku, a kde můžete vidět množství tropických a subtropických rostlin.

6. Apollónův chrám: Klasicistní stavba inspirovaná antickou architekturou, nacházející se v Lednicko-valtickém areálu.

7. Rybniční zámeček: Malebný lovecký zámeček obklopený vodními plochami, který byl postaven jako součást Lednicko-valtického areálu.

8. Pohádková vesnička: Tematický park pro rodiny s dětmi, kde je možné se setkat s postavičkami z českých pohádek.

9. Taneční pavilon: Půvabná stavba v novogotickém stylu, kde se v minulosti pořádaly taneční zábavy a společenské akce.

10. Troják: Vodní nádrž s pláží a možností koupání, vodních sportů a relaxace, která se nachází nedaleko Lednice.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre