Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Ubytování se nachází v krásné části Františkových Lázní. Ubytování je vhodné v jakékoliv roční období pro všechny i celou rodinu.
V blízkosti můžete navštívit Městské muzeum, Divadlo Boženy Němcové, Aquaforum Františkovy Lázně, Rozhlednu Salingburg i Přírodní památku Komorní hůrka. Pokud máte rádi pohádky o princeznách, navštivte některý z hradů Seeberg, Cheb, Vildštejn či zámek Libá nebo Mostov. Zajímavostí je Solná jeskyně Františkovy Lázně a národní Přírodní rezervace Soos s rozsáhlými rašeliništi a slatiništi. Lyžujete? V zimě navštivte Lyžařské středisko Aš.

Popis ubytovacího zařízení

Ubytovat se můžete ve třech samostatných útulných apartmánech. Celoročně Vás ubytujeme v celkové kapacitě 15 lůžek, v každém apartmánu 4 lůžka + přistýlka. Před domem zdarma zaparkujete pro každý apartmán jedno auto.

  • Apartmán A je mezonetový apartmán, který má spací část umístěnou v podkroví. 

  • Apartmán B je také mezonetový, disponuje dvěma ložnicemi. V podkroví jsou umístěny dvě lůžka na pohovkách, které lze přisunout k sobě, také je zde rozkládací gauč. Ve druhé ložnici je manželská postel.

  • Apartmán C se nachází v přízemí, disponuje jednou ložnicí se dvěma samostatnými lůžky. V obývací místnosti se nachází manželská postel a jedno lůžko na přistýlce na gauči. V místnosti se zároveň nachází i televize. Kuchyň je samostatná.

Základní informace

Venku je zahrada, kde si odpočinete na posezení za domem. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Dětem rádi doloží dětskou postýlku a dětskou jídelní židli. Lokalita atraktivní pro cyklisty, takže klidně přijeďte i s kolem, uschováme Vám ho v garáži. Před domem zdarma zaparkujete tři auta.

Vybavení

Apartmán A - kuchyňský kout, elektrická trouba s elektrickým sporákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, mrazák, překapávač na kávu a jídelní sezení, sprchový kout, pračka, toaleta

Apartmán B - televize, gauč, elektrická trouba se sporákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, mrazák, překapávač na kávu a jídelní sezení, sprchový kout, pračka se sušičkou, toaleta

Apartmán C - keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, mraznička, překapávač na kávu a jídelní sezení, sprchový kout, pračka, toaleta 

Tipy na výlet

Františkovy Lázně je lázeňské město v západních Čechách, které je obklopeno krásnou přírodou a zajímavými místy.

Zde je 10 zajímavých míst v okolí Františkovy Lázně:

1. Soos: Přírodní rezervace s rašeliništi, minerálními prameny a unikátními plovoucími ostrovy.

2. Kynšperk nad Ohří: Historické město s hradem Kynšperk a mnoha dalšími památkami.

3. Hazlov: Malebná vesnice s barokním kostelem Sv. Anny a hrázděnými domy.

4. Seeberg (Ostroh): Zřícenina hradu Seeberg, která nabízí krásný výhled na krajinu.

5. Komorní Hůrka: Nejmladší sopka ve střední Evropě, která je přístupná po naučné stezce.

6. Hrad a zámek Cheb: Historický komplex s nádhernými architektonickými prvky a muzeem.

7. Skalka: Poutní místo s barokním kostelem Panny Marie a klášterem, obklopené nádhernou přírodou.

8. Loket: Malebné město s hradem Loket a historickým centrem.

9. Klášter Teplá: Cisterciácký klášter s impozantní barokní knihovnou a kostelem.

10. Aš: Město na západě Čech, známé pro svůj textilní průmysl a architekturu. Tato místa nabízejí bohatou historii, přírodu a kulturu, které stojí za návštěvu v okolí Františkovy Lázně.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.

Doporučujeme tato ubytování