Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 400 Kč

Vinařství a penzion Kostelanský

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Vinařství a penzion Kostelanský se nachází ve velmi navštěvované vinařské oblasti na Jižní Moravě. Tato vyhledávaná oblast je známá svou moravskou kulturou, tradicemi, folklórními tanci, cimbálovou muzikou a v neposlední řadě také vynikajícím moravským vínem. Přijeďte k nám s rodinou, s přáteli a užijte si pohodu u degustace vína naší výroby.
V penzionu se můžete ubytovat v 6 apartmánech. Všechny tyto apartmány jsou vybaveny kuchyní a sociálním zařízením. V okolí penzionu je rozlehlá zahrada s altánem, kde můžete trávit čas s rodinou.

Tipy na výlet

1. Vlčnov: Vlčnov je známý svým lidovým festivalem "Jízda králů", který se koná každoročně na konci května. Toto malebné vinařské městečko nabízí také ochutnávky místních vín a prohlídku vinařských sklepů.

2. Zámek Milotice: Barokní zámek Milotice je obklopen nádherným parkem a zahradami, které jsou ideálním místem pro odpočinek a piknik.

3. Lednicko-valtický areál: Tento rozlehlý areál zahrnuje několik zámků, zahrad, rybníků a romantických zákoutí. Patří mezi nejnavštěvovanější turistické cíle v České republice.

4. Mikulov: Historické město Mikulov nabízí řadu pěkných památek, jako jsou zámek Mikulov, kostel sv. Václava nebo Kozí hrádek. Město je také známé svou vinařskou tradicí a výbornými vinařskými akcemi.

5. Pálava: Tento malebný krajinný útvar nabízí nádherné výhledy a možnosti pro turistiku, cyklistiku a vodní sporty na Novomlýnských nádržích.

6. Archeopark Pavlov: V tomto archeologickém parku můžete vidět rekonstrukce pravěkých staveb a nástrojů, které používali lidé v době lovců mamutů.

7. Strážnické dědictví: Muzeum ve Strážnici ukazuje lidovou architekturu a zvyky regionu, včetně výroby vína a slivovice.

8. Zřícenina hradu Sirotčí hrádek: Tato zřícenina hradu z 14. století se nachází v obci Klentnice nedaleko Mikulova. Nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

9. Ratíškovice: V těchto vinařských vesnicích můžete ochutnat místní víno a prohlédnout si tradiční vinařskou architekturu, jako jsou vinařské sklepy a lisovny.

10. Břeclav: Toto město nabízí několik zajímavých památek, jako je zámek Břeclav, kostel sv. Václava nebo židovský hřbitov. Je také výchozím bodem pro návštěvu Lednicko-valtického areálu.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre