Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 700 Kč
Vyberte typ

Vinný sklep a Penzion Herbenka

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Vybavení ubytování

Popis ubytování

Vinný sklep a penzion Herbenka se nachází v příjemném prostředí klidného městečka Hustopeče nedaleko města Brna. Kromě ubytování můžete využít nově zrekonstruovaný vinný sklípek Herbenka starý bezmála 300 let. Ubytování na Moravě je vhodné pro jednotlivce, páry i skupiny.

Tipy na výlet
 1. Pálava: Tento chráněný krajinný útvar je jedním z nejnavštěvovanějších turistických míst v okolí Hustopeče. Skládá se z vápencových vrchů a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu.

 2. Hrad Mikulov: Historický hrad ve městě Mikulov je dobře zachovaným monumentem s bohatou historii. Prohlídkou hradu se můžete seznámit s jeho historií a užít si nádherný výhled na město.

 3. Vinařské sklepy: Hustopeče a okolí jsou známé pro své vinařství. Navštivte některý z místních vinařských sklepů, ochutnejte tradiční moravská vína a seznámit se s procesem jejich výroby.

 4. Lednicko-valtický areál: Tento rozsáhlý zámecký komplex s nádhernými zahradami a parky je zapsán na seznamu UNESCO a je oblíbeným místem pro turisty.

 5. Zámek Valtice: Historický zámek ve Valticích je součástí Lednicko-valtického areálu a nabízí prohlídky zámku, zahrad a okolních vinných sklepů.

 6. Naučná stezka Pálava: Tato turistická trasa vás provede malebnou krajinou Pálavy a nabídne informace o místní přírodě, historii a kultuře.

 7. Koupaliště Hustopeče: V létě si můžete vychutnat koupání a slunění na místním koupališti, které nabízí bazény, skluzavky a další atrakce.

 8. Kostel svatého Václava: Tento historický kostel v Hustopečích je zajímavým architektonickým a duchovním místem.

 9. Vinobraní: Každý rok na podzim se v Hustopečích a okolních obcích konají tradiční vinobraní, které nabízejí ochutnávky vín, místní jídla a zábavu pro celou rodinu.

 10. Hrad Děvičky: Zřícenina hradu Děvičky se nachází nedaleko obce Pavlov a je zajímavým místem s krásnými výhledy na okolní krajinu.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre