Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 1 500Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování

Napište majiteli

18
Celkem pokojů
45
Počet lůžek
1472
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Wellness rodinný hotel U Langrů se nachází v srdci Novomlýnských nádrží a pod Pálavskými vrchy. Hotel je rekonstruovaný a nabízí hostům komfortní ubytování. Pro dokonalý odpočinek je přímo v hotelu připraveno wellness centrum. V letních měsících si můžete užívat i velkého venkovního bazénu. Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období pro všechny milovníky Pálavy a Jižní Moravy.

Stravování

Nabízíme celodenního stravování jak ve formě samostatných snídaní, obědů a večeří, tak i v podobě polopenze pro ubytované hotelu nebo kempu i ostatní ubytované v Dolních Věstonicích. Zajišťujeme teplá i studená občerstvení a v letních měsících nabízíme každodenní obědová menu. Rádí pro vás připravíme i bezlepkové a vegetariánské jídlo. Nabídka našich jídel se pak dokonale snoubí s moravskými víny nejen z našeho Vinařství Langr.

Wellness

Přijďte si užít finskou sauna,vířivý sud až pro deset osob a ochlazovací bazén. Naší specialitou je Vaše soukromí. Po skvělém wellness si pak můžete dokonale odpočinout při masážích a zábalech. Přijďte si užít originalitu do srdce Pálavy.

Tipy na výlet
Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre