Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Užijte si ubytování s venkovními aktivitami v České republice

Česká republika je ideálním místem pro ty, kteří chtějí využít ubytování s venkovními aktivitami a objevovat okolní přírodu. Nabízíme vám možnost strávit dovolenou nebo výlet s možností zapojit se do různých venkovních aktivit, jako je turistika, cykloturistika, pěší turistika, horská turistika, vodáctví, rybaření a další. V České republice se nachází spousta překrásných přírodních scenérií a možností k aktivnímu odpočinku.

Důležité poznatky

 • Česká republika nabízí širokou škálu ubytování s venkovními aktivitami pro všechny typy cestovatelů.
 • Turistika, cykloturistika a pěší turistika jsou populárními aktivitami v České republice.
 • Horská turistika poskytuje úchvatné výhledy a adrenalinové zážitky.
 • Vodáctví a rybaření jsou oblíbené aktivity vodních sportů.
 • V České republice najdete také mnoho možností pro různé outdoorové aktivity.

Vyhledejte ideální ubytování s venkovními aktivitami

Při plánování vaší příští dovolené v České republice je důležité najít ubytování, které vám poskytne možnost vychutnat si venkovní aktivity. Česká republika je známá svou krásnou přírodou a bohatými možnostmi pro outdoorové aktivity, jako je turistika, cykloturistika, rybaření a mnoho dalších. Zde vám přinášíme tipy a rady, jak najít ideální místo k pobytu, které splní vaše očekávání a umožní vám plně využít přírodního bohatství této země.

Existuje mnoho webových stránek a rezervačních platforem, které vám pomohou najít ubytování s venkovními aktivitami v České republice. Jedna z nejoblíbenějších možností je využít vyhledávání filtrů, které vám umožní přesně specifikovat vaše požadavky. Můžete si vybrat mezi různými typy ubytování, jako jsou rodinné hotely, horské chaty, kempy nebo apartmány. Dále můžete vybrat konkrétní aktivity, kterým se chcete věnovat, například turistiku, rybaření, jízdu na kole nebo horolezectví.

Výběr ubytování blízko turistických tras

Pokud plánujete hlavně turistiku, je dobré vybrat ubytování, které je blízko turistických tras. Města jako Praha, Karlovy Vary, Český Krumlov a další nabízejí širokou škálu možností pro ubytování s venkovními aktivitami. Můžete si vybrat z různých typů ubytování, od luxusních hotelů až po menší penziony a chaty. Důležité je také zkontrolovat, zda je v okolí dostatek restaurací, obchodů a dalších služeb, které mohou být během vašeho pobytu užitečné.

Ubytování Venkovní aktivity Restaurace Obchody
Luxusní hotel Turistika, cykloturistika, rybaření 3 5
Penzion Turistika, jízda na kole, horolezectví 2 3
Chata Turistika, rybaření 1 1

Česká republika je země plná krásné přírody a možností pro venkovní aktivity. Při výběru ubytování se zaměřte na lokalitu, která vám umožní snadno se dostat ke svým oblíbeným aktivitám. Případně můžete zvolit ubytování, které je blízko sportovního centra nebo outdoorového areálu, který nabízí různé aktivity pro celou rodinu. S dobrým výběrem ubytování si na dovolené v České republice opravdu užijete venkovní aktivity!

ubytování s venkovními aktivitami

Turistika, cykloturistika a pěší turistika

Česká republika je známá svými malebnými krajinami a nabízí nekonečné možnosti pro turistiku, cykloturistiku a pěší turistiku. Bez ohledu na vaše zájmy a úroveň fyzické kondice, v této zemi si každý najde svou ideální trasu.

Pro pěší turisty je zde hustá síť turistických stezek, které vás provedou překrásnou přírodou. Od idylických lesů až po malebná jezera a řeky – Česká republika má všechno. Můžete si vybrat krátké procházky po okolí historických měst, nebo se vydat na vícedenní pěší výlety po českých horách. Nezapomeňte si sebou vzít vhodné turistické vybavení, jako je kvalitní turistická obuv, batoh a dostatek pitné vody.

Cykloturisté se rovněž ocitnou v ráji. Sítí cyklostezek, které vede přesně vymezenými trasami, můžete objevovat českou krajinu na kole. Překonávejte kopce, projížďte kolem romantických zámků a cestujte přes malebná městečka. Můžete si také pronajmout kolo a vydat se na jednodenní výlety, které vás provedou nejkrásnějšími částmi České republiky.

Možnosti turistiky, cykloturistiky a pěší turistiky Popis
Turistické stezky Po celé České republice jsou rozprostřeny turistické stezky, které vás přivedou k úchvatným přírodním památkám, historickým památkám a malebným výhledům.
Cyklostezky Cyklostezky vedou po celé zemi a nabízejí různé obtížnosti pro cyklisty všech úrovní. Nebudete se nudit a vždy si najdete trasu podle svých preferencí.
Turistické mapy a navigace Pro snadnou orientaci v terénu můžete využít turistické mapy a navigace, které vám pomohou najít cestu a objevit nová místa.

Horská turistika

Pro milovníky hor je Česká republika také rájem. Krkonoše, Šumava a další pohoří nabízejí nádherné výhledy a možnosti pro horskou turistiku. Vydejte se na jednodenní výlety nebo si vyzkoušejte vícedenní treky s přenocováním v horských chatách. Nezapomeňte na vhodné horské vybavení a respektujte horské prostředí.

turistika obrazek

Česká republika je ideální destinací pro všechny, kteří chtějí objevovat krásy přírody a prožít aktivní dovolenou. Turistika, cykloturistika a pěší turistika nabízejí mnoho možností pro zážitky a relaxaci. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený dobrodruh, Česká republika vám poskytne nezapomenutelné zážitky.

Horská turistika

Milovníci hor si v České republice přijdou na své díky bohatým možnostem horské turistiky. S mnoha atraktivními lokalitami a malebnými horami nabízí Česká republika různé možnosti pro všechny návštěvníky. Bez ohledu na to, zda jste začátečníkem nebo zkušeným horolezcem, v této zemi najdete túry přizpůsobené vašim schopnostem a preferencím.

Při plánování výletu do hor je důležité vybrat si správnou trasu a být dobře vybavený. V České republice jsou k dispozici nejen nádherné pěší túry, ale také zachovalé cyklistické stezky a turistické tratě. Mějte na paměti, že některé trasy mohou být náročné a vyžadovat zkušenosti a přípravu. Před odchodem si prověřte aktuální podmínky a vždy dejte někomu vědět o svém plánu a časovém harmonogramu.

Tipy pro horskou turistiku:

 • Nezapomeňte si s sebou vzít dostatečné množství vody a jídla.
 • Používejte vhodné turistické boty a oblečení.
 • Zkontrolujte si počasí a připravte se na změny počasí.
 • Vzdejte si hold přírodě a zachovejte čistotu prostředí – odhoďte odpadky zodpovědně a respektujte zákazy ohně.
 • Dejte na svoji bezpečnost a nesnažte se překonávat své limity.

horská turistika

Lokalita Přírodní zajímavosti
Krkonoše Nejvyšší a nejznámější pohoří v České republice, překrásné výhledy, vodopády a ledovcová jezera.
Šumava Největší národní park v České republice, rozmanitá fauna a flora, tisícileté bučiny a horská jezera.
Český ráj Království skal a romantických zřícenin, malebná příroda a unikátní pískovcové útvary.

Užijte si horskou turistiku v České republice a objevte krásy přírody. Buďte ohleduplní k prostředí a užijte si jedinečné zážitky na túrách v horách.

Vodáctví a rybaření

Pokud máte rádi vodní aktivity, Česká republika vám nabízí možnost vodáctví a rybaření na svých řekách a jezerech. Země je bohatá na fantastická místa, kde si můžete užít dobrodružství na vodě a relaxaci uprostřed přírody.

Pro milovníky vodáctví jsou k dispozici řeky jako Vltava, Sázava, Ohře a mnoho dalších. Můžete si pronajmout kajak, kánoi nebo paddleboard a vydat se na vodní dobrodružství. Mnoho řek nabízí různé obtížnosti pro začátečníky i zkušené vodáky. Ať už si vyberete klidné plavby po živopisných jezerech, nebo se rozhodnete pro divokou jízdu peřejemi, vodáctví v České republice vám jistě přinese mnoho adrenalinu a zábavy.

Rybaření je další populární aktivita, kterou si můžete užít v České republice. Zdejší řeky a jezera jsou bohatá na ryby, jako jsou pstruzi, kapři, sumci a štiky. Můžete si zakoupit povolenku a vyrazit na rybářský výlet, buď sami nebo s místním průvodcem. Nejenže si užijete klid a relaxaci u vody, ale také se budete mít možnost pochlubit svými dovednostmi v rybaření.

Přehled vodních aktivit v České republice

Zde je přehled některých z nejoblíbenějších vodních aktivit, které můžete v České republice vyzkoušet:

 • Vodáctví na řekách Vltava, Sázava, Ohře a dalších
 • Rafting a kánoe na divokých řekách a peřejích
 • Paddleboarding na jezerech a vodních nádržích
 • Rybaření na řekách a jezerech po celé zemi
 • Plavba na kajaku nebo kánoi
 • Vodní cyklistika

Je důležité si předem zjistit povinnosti a pravidla pro vodáctví a rybaření v České republice, abyste měli plný přehled a mohli si naplno užít své vodní dobrodružství. Ať už se rozhodnete vyrazit na vodáctví nebo rybařit, připravte se na nezapomenutelné zážitky v krásné české přírodě.

Řeka/Jezero Typ ryb Povolenky
Vltava Pstruh obecný, lipan podhorní, štika obecná RYBÁŘSKÝ REVÍR VLTAVA
Sázava Kapr obecný, pstruh obecný, okoun říční RYBÁŘSKÝ REVÍR SÁZAVA
Lipno Kapr obecný, štika obecná, candát obecný RYBÁŘSKÝ REVÍR LIPNO

vodáctví a rybaření

Outdoorové aktivity

Pro ty, kteří hledají adrenalinová dobrodružství, Česká republika nabízí širokou škálu outdoorových aktivit. Od turistiky po vodáctví a rybaření, každý si zde najde to své.

Jednou z nejoblíbenějších forem outdoorových aktivit je turistika. Česká republika je známá svou krásnou přírodou a malebnými horami, které poskytují ideální prostředí pro turisty. Od lehkých procházek po náročné výstupy na vrcholky hor, zde najdete mnoho tras a stezek, které vás provedou úchvatnou krajinou. Pokud jste fanoušci cyklistiky, můžete si vychutnat i cykloturistiku. Sítě cyklostezek po celé zemi vám umožní objevovat přírodu na kole a prožít skvělé dobrodružství.

Pro ty, kteří hledají trochu větší adrenalin, je tu horská turistika. České hory nabízejí nádherné horské oblasti, které lákají horolezce z celého světa. Od strmých skalních stěn až po pohodové horské túry, zde se můžete vydat na nezapomenutelné dobrodružství. Zajímáte se o vodáctví nebo rybaření? Česká republika má mnoho řek a jezer, které jsou ideální pro tyto aktivity. Můžete si pronajmout kajak nebo loď a prozkoumat krásy českých vod. Rybaření je také oblíbenou činností, která vám umožní relaxovat a užívat si klid a ticho venkovského prostředí.

Horská turistika a vodáctví

Při horské turistice můžete objevovat malebné horské vrcholky, strmé údolí a krásné vodopády. Česká republika nabízí mnoho značených turistických stezek, které vás provedou nejkrásnějšími kouty přírody. Pokud se rozhodnete pro vodáctví, můžete si pronajmout kajak nebo raft a vyrazit na řeky, které poskytují skvělé podmínky pro tuto adrenalinovou aktivitu. Bezpečnost je vždy na prvním místě, proto je důležité dodržovat pravidla a mít dostatečné vybavení.

Aktivita Popis
Turistika Procházky a výstupy na hory
Cykloturistika Kolo po cyklostezkách
Horská turistika Výstupy na vrcholky hor
Vodáctví Plavba po řekách v kajaku nebo raftech
Rybaření Chytání ryb v jezerech a řekách

Dovolená v přírodě

Pokud si chcete užít dovolenou v přírodě, Česká republika je pro vás ideálním místem. Můžete si rezervovat ubytování v blízkosti přírodních rezervací, národních parků nebo jezer a prozkoumat tyto krásy přímo z vašeho místa pobytu. Během dovolené můžete využít venkovní aktivity, jako je turistika, cykloturistika, vodáctví, rybaření nebo prostě jen relaxace na pláži. Kromě toho si můžete vychutnat venkovské aktivity, jako je sběr lesních plodů, projížďky na koních nebo grilování ve volné přírodě.

outdoorové aktivity

Sportovní centrum v Praze Řepích

Praha Řepí bude brzy domovem nového sportovního centra, které nabídne ideální ubytování s venkovními aktivitami. Toto moderní centrum bude vybaveno krytým bazénem, sportovní halou, venkovními sportovišti a restaurací. Můžete si zde zahrát tenis, plážový volejbal nebo vyzkoušet horolezeckou stěnu. Sportovní centrum bude také nabízet ubytování s restaurací a parkovištěm, takže se nemusíte bát o svůj komfort. Plánovaná stavba začne v roce 2015 a bude dokončena za dva roky.

Pro ty, kteří hledají dovolenou plnou venkovních aktivit, je Česká republika ideálním cílem. Od horské turistiky po vodáctví a rybaření, zde najdete vše, co potřebujete pro dobrodružnou a zábavnou dovolenou v přírodě.

Dovolená v přírodě

Česká republika je ideálním místem pro dovolenou v přírodě, kde můžete relaxovat a současně se zapojit do různých aktivit. Tato země je známá svou krásnou krajinou, která nabízí mnoho možností pro trávení volného času venku. Bez ohledu na to, zda jste fanouškem turistiky, cykloturistiky, vodáctví nebo jiných outdoorových aktivit, Česká republika má co nabídnout pro každého.

Pokud jste milovníkem turistiky, můžete si v České republice užít nádherné pěší túry po horských stezkách nebo poznávání malebných vesnic a historických památek. Pro cykloturisty jsou zde k dispozici cyklostezky různých obtížností s malebnými výhledy a možností prozkoumat přírodní krásy země. Milovníci vodáctví a rybaření se mohou těšit na mnoho jezer, řek a vodních zdrojů, ve kterých mohou relaxovat a vyzkoušet své dovednosti.

dovolená v přírodě

Top outdoorové aktivity v České republice

 • Turistika – objevujte malebnou krajinu a historické památky pěšky po turistických trasách.
 • Cykloturistika – projet si krásnou přírodu a vesnice na kole po cyklostezkách a cykloturistických trasách.
 • Vodáctví – vyzkoušejte si plavbu na kajaku nebo raftingu na řekách a jezerech.
 • Rybaření – relaxujte u vody a vyzkoušejte si chytání ryb ve slunečných dnech.
 • Horská turistika – výstupy na vrcholy hor a poznávání jedinečné horské přírody.

V České republice se nachází také mnoho outdoorových center a sportovních zařízení, která nabízejí širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie. V nejnovějším sportovním centru plánovaném v Praze Řepích si můžete užít různé sporty a relaxaci v jednom. Centrum bude obsahovat krytý bazén, sportovní halu, ubytování s restaurací, venkovní sportoviště a parkoviště. Tato moderní zařízení budou skvělým doplňkem pro vaši dovolenou v přírodě.

Sportovní aktivity Prostory a vybavení
Krytý bazén Délka: 25 metrů, hloubka: 1,6 metru
Sportovní hala Hrací plocha: 44×22 metrů, kapacita: 400-600 diváků
Venkovní sportoviště 3 tenisové kurty, 3 hřiště na plážový volejbal, horolezecká stěna
Restaurace Nabídka jídel a nápojů pro vaši pohodu a zázemí
Ubytování Kapacita pro 60 lidí, komfortní a moderní přístřešky

Sportovní centrum v Praze Řepích

V Praze Řepích je v plánu stavba nového sportovního centra, které nabídne ideální možnosti pro ubytování s venkovními aktivitami v České republice. Toto víceúčelové centrum bude skvělým místem pro strávení dovolené v přírodě a pro aktivní odpočinek.

Plánovaný komplex centra bude obsahovat širokou škálu sportovních zařízení. K dispozici bude krytý bazén, kde si budete moci zaplavat a relaxovat. Sportovní hala bude poskytovat prostor pro různé sporty, jako je basketbal, volejbal nebo badminton. Kromě toho bude centrum nabízet i venkovní sportoviště, jako jsou tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a horolezecká stěna.

Pro hosty, kteří se rozhodnou strávit více času v centru, bude k dispozici také ubytování s restaurací. Mohou se těšit na pohodlné a moderní pokoje, kde si budou moci odpočinout po aktivitách venku. Restaurace bude sloužit chutné jídlo, které doplní jejich zážitky z dovolené v přírodě.

Stavba sportovního centra v Praze Řepích je plánována do roku 2015 a očekává se, že bude dokončena do dvou let. Po otevření bude centrum sloužit nejen pro sportovní aktivity, ale také pro volnočasové aktivity a kulturní programy. Bude to skvělé místo pro ubytování s venkovními aktivitami v České republice, které nabídne široké možnosti pro zábavu a relaxaci v krásné přírodě.

ubytování poblíž přírodních rezervací Předchozí příspěvek
Ubytování poblíž přírodních rezervací: odpočiňte si v klidu.
romantické chatky Následující příspěvek
Objevte útulné romantické chatky

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.