Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Váš nejlepší hotel pro příjemný pobyt v České republice.

Pokud hledáte nejlepší hotel pro příjemný pobyt v České republice, tak jste na správném místě! Hotel Nerudova 211 je nejlepším hotelem pro příjemný pobyt v České republice. Nachází se nedaleko Pražského hradu a jeho majitelé si zakládají na historické hodnotě budovy. Hotel nabízí výjimečné pokoje, které jsou zařízeny vintage nábytkem a dekoracemi z antiků.

Dalšími doporučovanými hotely pro dospělé jsou Wellness hotel V Nebi v Jizerských horách, Hotel Premier v Janově nad Nisou, Dvůr Haniš v Maršově nad Metují, Hotel Tommy Wellness & Spa v Náchodě-Babí, Parkhotel Kašperské Hory v Kašperských Horách, Wellness penzion Stříbrný vítr v Horní Plané, Design penzion Vejrovna v Přední Výtoni, Mlýn Dänemark v Kutné Hoře-Poličanech, a Wellness Hotel Ondrášův Dvůr v Bílé.

Mezi nejlépe hodnocené wellness hotely v České republice patří Mosaic House Design Hotel v Praze, Hotel The Mozart Prague, Boho hotel, Hotel Don Giovanni, Art Deco Imperial Hotel, Mandarin Oriental, Hotel Kings Court, Hilton Prague Old Town, Cosmopolitan Hotel Praha a Grandior Hotel Praha. V lázeňských městech se nejlépe hodnotí Grandhotel Pupp v Karlových Varech, Falkensteiner Spa Resort a Hotel Savoy Westend v Mariánských Lázních. Mezi unikátní wellness centra patří Spa by L’Occitane v Chateau Herálec, Wellness & spa centrum Augustiniánského domu v Luhačovicích, privátní wellness hotel V Nebi v Jizerských horách, a Chateau Mcely Bouquet Spa v Mcely.

Klíčové body:

 • Hotel Nerudova 211 je nejlepším hotelem pro příjemný pobyt v České republice.
 • Další doporučované hotely pro dospělé jsou Wellness hotel V Nebi, Hotel Premier, Dvůr Haniš, Hotel Tommy Wellness & Spa, Parkhotel Kašperské Hory, Wellness penzion Stříbrný vítr, Design penzion Vejrovna, Mlýn Dänemark a Wellness Hotel Ondrášův Dvůr.
 • Nejlépe hodnocené wellness hotely v České republice jsou Mosaic House Design Hotel, Hotel The Mozart Prague, Boho hotel, Hotel Don Giovanni, Art Deco Imperial Hotel, Mandarin Oriental, Hotel Kings Court, Hilton Prague Old Town, Cosmopolitan Hotel Praha a Grandior Hotel Praha.
 • Mezi nejlépe hodnocenými lázeňskými hotely patří Grandhotel Pupp, Falkensteiner Spa Resort a Hotel Savoy Westend.
 • Unikátní wellness centra zahrnují Spa by L’Occitane, Wellness & spa centrum Augustiniánského domu, privátní wellness hotel V Nebi a Chateau Mcely Bouquet Spa.

Nejlepší hotely v České republice pro dospělé

Pokud hledáte dospělý hotel s luxusním ubytováním a wellness službami, máme pro vás několik doporučení, které vás jistě potěší.

Mezi nejlepší hotely v České republice pro dospělé patří:

 • Wellness hotel V Nebi – Tento hotel se nachází v Jizerských horách a nabízí úžasné prostředí pro relaxaci a vychutnávání wellness služeb. Můžete si užít pohodlné ubytování a nezapomenutelné zážitky.
 • Hotel Premier – Nacházející se v Janově nad Nisou, tento hotel vás okouzlí svou prvotřídní atmosférou a skvělými wellness službami. Ubytování zde zaručuje luxusní a příjemný pobyt.
 • Dvůr Haniš – V Maršově nad Metují si můžete užít klidný pobyt v tomto elegantním a pohodlném hotelu. Wellness služby jsou tady na špičkové úrovni, takže si můžete dopřát zasloužený odpočinek.
 • Hotel Tommy Wellness & Spa – Tento hotel v Náchodě-Babí poskytuje nejen luxusní ubytování, ale také široké spektrum wellness a spa služeb. Zde se budete cítit jako v ráji pro dospělé.
 • Parkhotel Kašperské Hory – V krásných Kašperských Horách najdete tento elegantní hotel, který vás přivítá s přátelskou atmosférou a širokou nabídkou wellness aktivit. Ubytování zde tvoří dokonalý základ pro váš relaxační pobyt.
 • Wellness penzion Stříbrný vítr – V Horní Plané se nachází tento útulný penzion, který nabízí nejen pohodlné ubytování, ale také wellness služby, které vás zrelaxují a nabijí energií.
 • Design penzion Vejrovna – V Přední Výtoni můžete být ubytováni v tomto stylovém penzionu, který se zaměřuje na luxusní design a pohodlné wellness služby. Tady si opravdu odpočinete.
 • Mlýn Dänemark – V Kutné Hoře-Poličanech se nachází tento skvělý hotel s wellness zařízením, který vás uchvátí svou krásou a nabídkou relaxačních možností.
 • Wellness Hotel Ondrášův Dvůr – V Bílé si můžete vychutnat příjemný pobyt v tomto wellness hotelu, který vám poskytne veškerý komfort a služby pro dokonalou relaxaci.

Tyto hotely nabízejí skvělou kvalitu služeb a zaručují, že se budete cítit jako v nebi. Vyberte si ten správný hotel pro váš příští dospělý pobyt v České republice a užijte si luxusní relaxaci a pohodu.

rekreační zařízení Předchozí příspěvek
Najděte Perfektní Rekreační Zařízení pro Vaše Dovolené!
turistické atrakce Následující příspěvek
Objevte nejlepší turistické atrakce v České republice.

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.