Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Vítejte na naší horské chatě: Ideální místo pro dovolenou.

Vítejte na naší horské chatě, kde si můžete užít jedinečnou dovolenou ve skvělém prostředí. Vyberte si pronájem chaty, chalupy nebo rekreačního domu v Jizerských horách na léto. S největší a exkluzivní nabídkou 13 tisíc objektů+ máme to, co hledáte. Nabízené chaty a chalupy mají různé kapacity a jsou vhodné pro rodiny s dětmi i skupiny osob. Naše chalupy se nacházejí v různých lokalitách Jizerských hor, například v Hraběticích, Kořenově, Josefův Důl, Tanvaldu nebo Desné. Ceny ubytování se liší dle sezóny a vybavení nabízeného objektu. V okolí chat a chalup je možnost výletů do přírody, lyžování, turistiky, jízdy na kole, koupání v přehradách nebo návštěvy památek jako jsou Pustevny, Lipno, Český Krumlov, jeskyně a další.

Klíčové body:

  • Horská chata v Jizerských horách jako ideální místo pro dovolenou
  • Nabídka pronájmu chat, chalup a rekreačních domů v různých lokalitách
  • Vhodné pro rodiny s dětmi i skupiny osob
  • Možnosti outdoorových aktivit jako turistika, lyžování a jízda na kole
  • Koupání v přehradách a návštěvy zajímavých památek v okolí

Ubytování na naší horské chatě v Česku

Nabízíme širokou škálu ubytování na naší horské chatě v různých lokalitách v Česku. V Jizerských horách na léto si můžete vybrat pronájem chaty, chalupy nebo rekreačního domu. S největší a exkluzivní nabídkou 13 tisíc objektů+ jsme tu pro vás. Naše nabízené chaty a chalupy mají různé kapacity a jsou vhodné pro rodiny s dětmi i skupiny osob. Ubytovací objekty se nacházejí v Hraběticích, Kořenově, Josefův Důl, Tanvaldu nebo Desné. Ceny ubytování se liší dle sezóny a zařízení nabízeného objektu.

Ubytování v různých lokalitách

Naše horská chata v Česku nabízí ubytování v různých lokalitách, abyste si mohli vybrat ten nejlepší prostor pro váš odpočinek. V Hraběticích se můžete těšit na malebnou atmosféru a krásné výhledy na okolní krajinu. Pokud preferujete horský turismus, v Jeseníkách najdete ubytování blízko turistických tras a jedinečné přírody. Pro milovníky hor jsou tu také Krkonoše, kde můžete využít vynikající lyžařské středisko. A pokud byste chtěli prozkoumat Beskydy, najdete zde také ubytování ve vybraných lokalitách.

Aktivity a památky v okolí horské chaty

Okolí naší horské chaty nabízí široké možnosti aktivit a památek pro všechny návštěvníky. Milovníci přírody se mohou vydat na výlety do okolních hor a lesů, nebo si vychutnat jízdu na kole po malebných stezkách. V letních měsících je k dispozici koupání v přehradách, kde si můžete osvěžit tělo. Pro objevování českých klenotů jsou tu také známé památky, jako jsou Pustevny, Lipno, Český Krumlov a jeskyně, které stojí za návštěvu.

Sezóna Ceny ubytování Lokality
Letní Od 1500 Kč/noc Jeseníky, Beskydy
Zimní Od 2000 Kč/noc Krkonoše

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou na naší horské chatě v Česku, kde si užijete přírodu, sportovní aktivity a kulturní památky. Vyberte si ubytování na chatě, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám a začněte plánovat svou dovolenou již dnes.

Aktivity a památky v okolí horské chaty

V okolí naší horské chaty je k dispozici mnoho aktivit a památek pro všechny návštěvníky, včetně turistiky, lyžování a návštěv známých památek. Pokud máte rádi pohyb a přírodu, můžete si užít krásné turistické trasy a výlety do okolních hor. Jizerské hory nabízí nespočet možností pro pěší turistiku s různou obtížností, takže si vybere opravdu každý. Na lyže je tu také výborně připravená sítě běžkařských tras, které vás provedou malebným horským terénem.

Jestliže preferujete rychlejší adrenalinové aktivity, můžete se vydat na jízdu na kole po okolních cyklostezkách. Jizerské hory jsou v tomto ohledu ideálním místem, protože nabízí jak náročné horské trasy, tak i klidnější cykloturistiku po okolních vesnicích. Po náročném dni si pak můžete odpočinout a osvěžit se v jedné z místních přehrad, kde můžete koupat nebo si pronajmout vodního sportovního vybavení.

Navštivte památky v okolí

Pokud máte rádi historii a kulturu, rozhodně nevynechejte návštěvu některých z místních památek. Pustevny jsou oblíbeným turistickým cílem, kde si můžete prohlédnout tradiční dřevěné stavby a vychutnat si krásné výhledy na okolní krajinu. Další zajímavou zastávkou může být Lipno, kde si můžete prohlédnout nádhernou přehradu a zajímavé muzeum vodních sportů. Nezapomeňte také navštívit historické město Český Krumlov s jeho malebným historickým centrem a proslulým hradem. Pokud máte chuť na dobrodružství, můžete se vydat do jedné z místních jeskyní a objevovat podzemní krásy.

turistické atrakce Předchozí příspěvek
Objevte nejlepší turistické atrakce v České republice.
ubytování Následující příspěvek
Vyhledejte ideální ubytování pro vaše pohodlné dovolené.

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.