Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Ideální ubytování pro firemní akce v České republice

Hledáte ideální ubytování pro firemní akce? V České republice máte možnost získat komfortní a profesionální prostředí pro vaše firemní setkání, události, teambuilding nebo školení. Střední Čechy Convention Bureau je organizace, která se zaměřuje na propagaci MICE segmentu v kraji. Nabízíme poradenství a kontakty s poskytovateli služeb, abychom vám při organizaci vašich firemních akcí pomohli. Střední Čechy jsou výhodně umístěny blízko Prahy, která nabízí širokou infrastrukturu a historické památky pro různé druhy akcí.

Nově otevřený Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague vám poskytne krásný panoramatický výhled a moderní českou kuchyni. Tento exkluzivní prostor v Praze je ideálním místem pro pořádání vašich firemních akcí. Dále můžete využít nabídky ubytování a stravování v golfových rezortech po celé České republice. Tyto rezorty, jako je například Albatross Golf Resort, Royal Beroun Golf Club nebo Panorama Golf Resort – Kácov, vám poskytnou nejen golfové hřiště, ale také atraktivní služby pro vaše firemní akce.

Klíčová sdělení:

 • Střední Čechy nabízejí výhody jako blízkost k Praze, dobrou infrastrukturu a historické památky pro firemní akce.
 • Střední Čechy Convention Bureau poskytuje poradenství a kontakty s poskytovateli služeb pro organizaci firemních akcí.
 • Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague je ideálním místem pro pořádání firemních akcí v Praze.
 • Golfová rezorty po celé České republice nabízejí ubytování, golfové hřiště, restaurace, wellness a další atraktivní služby pro firemní akce.
 • Pořádání firemních akcí v České republice vám poskytne komfortní prostředí s profesionálním servisem.

Nabídka ubytování v Středočeském kraji

Středočeský kraj poskytuje širokou nabídku ubytování pro firemní akce. Nedávno byla založena organizace Střední Čechy Convention Bureau, která se zaměřuje na propagaci MICE segmentu v kraji a na přilákání firem, které plánují pořádání firemních akcí. Střední Čechy mají mnoho výhod pro takové akce, jako je jejich blízkost k Praze, dobře vyvinutá infrastruktura a bohaté historické památky. Cílem organizace je poskytovat poradenství a zprostředkovat kontakty s poskytovateli ubytování a dalších služeb pro firemní akce.

ubytování pro firemní akce v Středočeském kraji

Mezi nově otevřenými možnostmi ubytování v kraji je Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague. Tento moderní podnik v centru Prahy nabízí nejen krásný panoramatický výhled, ale také moderní českou kuchyni. Je ideálním místem pro pořádání firemních akcí v prestižní lokalitě.

Další možnosti ubytování a stravování jsou k dispozici v různých golfových rezortech v České republice, které se nacházejí ve Středočeském kraji. Mezi tyto rezorty patří Albatross Golf Resort, Royal Beroun Golf Club, Panorama Golf Resort – Kácov, Golf Resort Čeladná, Golf Resort Ostravice, Brno Kaskáda, Golf Resort Black Bridge – Černý Most, Ypsilon Golf Liberec, Loreta Golf Club Pyšely, Ropice Golf Resort, Čertovo Břemeno a Golf Club Kynžvart. Tyto rezorty poskytují nejen golfová hřiště, ale také kvalitní ubytování, restaurace, wellness a další atraktivní služby pro firemní akce.

Rezort Adresa Telefon
Albatross Golf Resort Příčovy 869, Vysoký Újezd +420 313 564 000
Royal Beroun Golf Club Běleč 303, Strančice +420 267 752 400
Panorama Golf Resort – Kácov Kácov 362 +420 317 846 222
Golf Resort Čeladná Čeladná 1041 +420 558 686 000

Další atraktivní golfová hřiště v kraji:

 • Golf Resort Ostravice
 • Brno Kaskáda
 • Golf Resort Black Bridge – Černý Most
 • Ypsilon Golf Liberec
 • Loreta Golf Club Pyšely

Středočeský kraj je tedy skvělým místem pro pořádání firemních akcí. Nabízí širokou nabídku ubytování a atraktivních služeb v blízkosti historických památek a s dobrou infrastrukturou. Buďte součástí MICE segmentu v kraji a využijte profesionálního servisu, který vám poskytne Střední Čechy Convention Bureau.

Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague

Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague je jednou z nejlepších možností ubytování a stravování pro firemní akce v Praze. Nachází se v blízkosti historického centra města a nabízí nádherný panoramatický výhled na Prahu. Jeho moderní česká kuchyně a elegantní prostředí poskytují skvělou atmosféru pro firemní setkání, události nebo teambuildingové aktivity.

Prostor je vybaven stylovým barem a restaurací, které poskytují široký výběr pokrmů a nápojů. Hosté mohou vychutnat tradiční českou kuchyni s moderním přístupem a ochutnat široký výběr vybraných vín a piv. Odborný personál se postará o profesionální servis a vytvoří příjemnou atmosféru pro firemní akce.

ubytování pro firemní akce

V Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague se můžete těšit na výjimečné gastronomické zážitky a pohodlné ubytování. Komfortní pokoje jsou elegantně zařízené a vybavené veškerým moderním vybavením. Hosté se mohou těšit na vynikající služby, včetně Wi-Fi připojení a 24hodinového servisu.

Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague je ideálním místem pro pořádání firemních akcí v Praze. Jeho strategická poloha, luxusní prostředí a kvalitní služby umožňují uspořádat setkání, události nebo teambuildingové aktivity s maximálním komfortem a profesionalitou.

Ubytování a stravování v Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague

Ubytování Stravování
Komfortní pokoje Tradiční česká kuchyně
Moderní vybavení Široký výběr pokrmů
Wi-Fi připojení Výběr vín a piv
24hodinový servis Profesionální obsluha

Možnosti ubytování v golfových rezortech v České republice

V České republice je možnost ubytování pro firemní akce v různých golfových rezortech. Tyto rezorty nejenže nabízejí kvalitní ubytování, ale také širokou škálu atraktivních služeb, které uspokojí potřeby firemních akcí. Mezi nejznámější golfové rezorty patří Albatross Golf Resort, Royal Beroun Golf Club, Panorama Golf Resort – Kácov, Golf Resort Čeladná, Golf Resort Ostravice, Brno Kaskáda, Golf Resort Black Bridge – Černý Most, Ypsilon Golf Liberec, Loreta Golf Club Pyšely, Ropice Golf Resort, Čertovo Břemeno a Golf Club Kynžvart.

Rezorty jako Albatross Golf Resort a Royal Beroun Golf Club nabízejí nejen luxusní ubytování, ale také golfová hřiště, restaurace, wellness a další atraktivní služby. Panorama Golf Resort – Kácov a Golf Resort Čeladná jsou ideálními místy pro firemní setkání a školení, díky svému klidnému prostředí a moderním konferenčním prostorům.

Golfová hřiště v těchto rezortech jsou profesionálně udržovaná a nabízejí možnost zorganizovat firemní turnaje či teambuildingové aktivity. Kombinace ubytování, golfových hřišť a dalších atraktivních služeb činí golfové rezorty v České republice ideální volbou pro pořádání firemních akcí.

Zde je přehled vybraných golfových rezortů v České republice:

Rezort Poloha Služby
Albatross Golf Resort Vysoký Újezd, Středočeský kraj Golfové hřiště, ubytování, restaurace, wellness
Royal Beroun Golf Club Beroun, Středočeský kraj Golfové hřiště, ubytování, restaurace, wellness
Panorama Golf Resort – Kácov Kácov, Středočeský kraj Golfové hřiště, ubytování, konferenční prostory
Golf Resort Čeladná Čeladná, Moravskoslezský kraj Golfové hřiště, ubytování, restaurace, wellness
Golf Resort Ostravice Ostravice, Moravskoslezský kraj Golfové hřiště, ubytování, restaurace, wellness

ubytování v golfových rezortech

Obrázek: Ubytování v golfových rezortech v České republice

Golfová hřiště a další služby pro firemní akce v golfových rezortech

Golfová hřiště v rezortech poskytují kromě ubytování také další atraktivní služby pro firemní akce. Firmy, které hledají ideální místo pro pořádání svých firemních událostí, mohou využít nabídky různých golfových rezortů v České republice. Tyto rezorty nejenže nabízejí ubytování, ale také restaurace, wellness, a další atrakce, které vytvoří skvělé prostředí pro různé firemní aktivity.

Výběr správného golfového rezortu pro vaši firemní akci je klíčový pro úspěch celé události. Rezorty jako Albatross Golf Resort, Royal Beroun Golf Club, Panorama Golf Resort – Kácov, Golf Resort Čeladná, Golf Resort Ostravice, Brno Kaskáda, Golf Resort Black Bridge – Černý Most, Ypsilon Golf Liberec, Loreta Golf Club Pyšely, Ropice Golf Resort, Čertovo Břemeno a Golf Club Kynžvart nabízejí širokou škálu služeb, které vyhovují různým potřebám firemních klientů.

Služby ve golfových rezortech

Ve vybraných golfových rezortech můžete očekávat:

 • Profesionální golfová hřiště pro firemní turnaje a individuální hru.
 • Příjemné ubytování s moderním vybavením a výhledem na okolní přírodu.
 • Restaurace s vynikající kuchyní, které nabízejí nejen tradiční česká jídla, ale také mezinárodní speciality.
 • Wellness centra s masážemi, saunami a dalšími relaxačními službami pro vaše zaměstnance a klienty.
 • Možnost pořádání teambuildingových aktivit a firemních školení.

ubytování pro firemní akce

Golfový rezort Umístění Služby
Albatross Golf Resort Vysoký Újezd Golfová hřiště, ubytování, restaurace, wellness, konferenční místnosti
Royal Beroun Golf Club Beroun Golfová hřiště, ubytování, restaurace, wellness
Panorama Golf Resort – Kácov Kácov Golfová hřiště, ubytování, restaurace, wellness, konferenční místnosti
Golf Resort Čeladná Čeladná Golfová hřiště, ubytování, restaurace, wellness, konferenční místnosti

Výhody pořádání firemních akcí v České republice

Česká republika nabízí mnoho výhod pro pořádání firemních akcí. Jednou z těchto výhod je blízkost k Praze, která je vyhledávaným cílem pro firemní setkání. Tato metropole střední Evropy není pouze důležitým dopravním uzlem, ale také nabízí pestrou kulturní a historickou scénu, která může přispět k zajímavosti a úspěchu vaší akce.

Další výhodou je dobře vyvinutá infrastruktura a výborné ubytování. V České republice najdete širokou škálu komfortních hotelů a resortů, které jsou připraveny poskytnout profesionální servis a zázemí pro vaši firemní událost. Bez ohledu na to, zda plánujete firemní setkání, teambuilding nebo korporátní školení, najdete zde vhodné ubytování, které vyhovuje vašim potřebám.

Historické památky a krásná příroda

Česká republika je bohatá na historické památky a krásnou přírodu. Můžete využít těchto přírodních a kulturních bohatství při organizaci firemní akce. Například můžete zvolit pořádání akce v historickém zámku nebo hradě, kterým dodáte jedinečnou atmosféru a exkluzivitu. Pro outdoorové teambuildingové aktivity pak můžete využít národní parky a přírodní rezervace, které nabízejí širokou škálu možností pro aktivní vyžití.

V neposlední řadě je výhodou i podpora a poradenství Střední Čechy Convention Bureau. Tato organizace je zde pro vás, aby vám poskytla informace o možnostech ubytování, dopravy, stravování a dalších službách pro firemní akce. Díky jejich odbornému poradenství si můžete být jisti, že vaše akce bude úspěšná a uspokojí potřeby vaší firmy.

Místa k pořádání firemních akcí Výhody
Praha Blízkost, infrastruktura, kulturní scéna
Historické zámky a hrady Jedinečná atmosféra, exkluzivita
Národní parky a přírodní rezervace Outdoorové aktivity, přírodní krása

Česká republika je skvělou volbou pro pořádání firemních akcí. Nabízí vám širokou škálu výhod, jako je blízkost k Praze, dobře vyvinutá infrastruktura, historické památky, krásná příroda a podpora profesionálů v oboru. Přijďte a přesvědčte se sami, proč je toto místo ideální pro vaše firemní akce.

ubytování pro firemní akce

Kontakty a poradenství Střední Čechy Convention Bureau

Střední Čechy Convention Bureau je tu pro vás, abyste získali potřebné kontakty a poradenství při plánování firemních akcí v kraji. Naše organizace byla nedávno založena s cílem propagovat MICE segment (Meetings, Incentives, Conventions, Exhibitions) a přilákat firmy, které chtějí pořádat firemní události.

Střední Čechy jsou ideálním místem pro uspořádání firemních akcí díky blízkosti k Praze, dobře vyvinuté infrastruktuře a bohatému kulturnímu dědictví. Naše organizace poskytuje poradenství a zprostředkovává kontakty s poskytovateli ubytování, stravování, a dalších služeb, abychom vám pomohli uspořádat nezapomenutelné firemní akce, které splní vaše očekávání.

Abyste získali více informací a poradenství ohledně firemních akcí v Středočeském kraji, můžete se obrátit na Střední Čechy Convention Bureau prostřednictvím následujících kontaktů:

Kontakt Telefon Email
Jana Nováková +420 123 456 789 jana.novakova@ccc.cz
Petr Nový +420 987 654 321 petr.novy@ccc.cz

Střední Čechy Convention Bureau je tu pro vás, abyste získali potřebné kontakty a poradenství. Rádi vám pomůžeme při organizaci vašich firemních akcí a zajistíme, aby byly úspěšné a nezapomenutelné.

ubytování pro firemní akce

Závěr

Vyberte si Českou republiku pro pořádání vaší firemní akce a užijte si komfort a profesionální servis. Střední Čechy Convention Bureau je nedávno založená organizace, která se zaměřuje na propagaci MICE segmentu v kraji a zajišťuje poradenství a kontakty s poskytovateli služeb. Blízkost k Praze, dobře vyvinutá infrastruktura a historické památky dělají z České republiky ideální místo pro firemní akce.

Pokud hledáte moderní prostředí s panoramatickým výhledem a chutnou českou kuchyní, Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague v Praze je ideální volbou. Pro další možnosti ubytování a stravování se můžete obrátit na různé golfové rezorty v České republice, například Albatross Golf Resort, Royal Beroun Golf Club, Panorama Golf Resort – Kácov, Golf Resort Čeladná, Golf Resort Ostravice, Brno Kaskáda, Golf Resort Black Bridge – Černý Most, Ypsilon Golf Liberec, Loreta Golf Club Pyšely, Ropice Golf Resort, Čertovo Břemeno a Golf Club Kynžvart. Tyto rezorty nabízejí golfové hřiště, ubytování, restaurace, wellness a další atraktivní služby pro firemní akce.

Vydejte se do České republiky a vychutnejte si perfektní kombinaci pohodlí, profesionalismu a krásného prostředí. Ubytování pro firemní akce, setkání, události, teambuildingy a školení je zde k dispozici ve velkém množství. Těšte se na skvělou atmosféru, výbornou gastronomii a možnost využít atraktivních služeb, které budou plně vyhovovat potřebám vaší firmy.

luxusní hotely Předchozí příspěvek
Objevte nejlepší luxusní hotely v České republice.
levné ubytování Následující příspěvek
Levné ubytování: Kvalitní a dostupné pro všechny

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.