Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Objevte nejlepší luxusní hotely v České republice.

Česká republika je domovem několika skvělých luxusních hotelů, které vám zajistí nezapomenutelné a luxusní ubytování během vaší dovolené.

Při hledání nejlepších luxusních hotelů v České republice se doporučuje několik možností. Mezi ně patří Alchymist Grand Hotel and Spa, který se nachází v srdci Malé Strany a nabízí luxusní prostředí s bazénem, spa a restaurací. Dalším doporučeným hotelem je Augustine, který se také nachází na Malé Straně a nabízí moderní designové prvky. Boho Prague Hotel, který se nachází blízko Prašné brány, má vynikající polohu a moderní designové prvky. Buddha-Bar Hotel, nedaleko Staroměstského náměstí, nabízí exotickou atmosféru a luxusní ubytování. Four Seasons Hotel, s výhledem na Vltavu, nabízí kromě luxusního ubytování také vynikající restauraci. Mandarin Oriental, který je umístěn v někdejším dominikánském klášteře, je dalším doporučeným luxusním hotelem. NH Collection Prague Carlo IV, umístěný na Senovážném náměstí, nabízí neorenesanční architekturu a luxusní prostředí. Všechny tyto hotely nabízí vysokou úroveň služeb a luxusní prostředí pro hosty.

Klíčová zjištění:

 • Alchymist Grand Hotel and Spa, Augustine, Boho Prague Hotel, Buddha-Bar Hotel, Four Seasons Hotel a Mandarin Oriental jsou některé z nejlepších luxusních hotelů v České republice.
 • Tyto hotely nabízejí prvotřídní ubytování, vynikající služby a luxusní prostředí.
 • Mnoho z těchto hotelů je umístěno v historických částech Prahy, jako je Malá Strana a Staré Město.
 • Luxusní hotely jsou ideální volbou pro hosty hledající exkluzivitu a komfort během svého pobytu v České republice.
 • Všechny tyto hotely zajistí, že vaše dovolená bude nezapomenutelná a plná luxusu.

Alchymist Grand Hotel and Spa

Alchymist Grand Hotel and Spa je jedním z nejvyhledávanějších luxusních hotelů v České republice, který se nachází v romantickém prostředí Malé Strany. Tento úchvatný hotel poskytuje hostům prvotřídní služby a luxusní pokoje, které vás okouzlí svým designem a komfortem. V hotelu najdete také vyhlášený rezort a wellness centrum, kde si můžete dopřát relaxační procedury a masáže, které vás zcela uvolní a zregenerují. V neposlední řadě zde můžete ochutnat gastronomické lahůdky v restauraci, která nabízí široký výběr specialit z české i mezinárodní kuchyně.

Přijďte a zažijte nezapomenutelný pobyt v Alchymist Grand Hotel and Spa, kde se budete cítit jako v pohádce.

luxusní hotel

Stručný přehled o Alchymist Grand Hotel and Spa:

Název Umístění Služby
Alchymist Grand Hotel and Spa Malá Strana, Praha Luxusní pokoje s jedinečným designem
– Rezort a wellness centrum s bazénem
– Vyhlášená restaurace s gastronomickými specialitami

Augustine

Augustine je moderní luxusní hotel na Malé Straně, který se pyšní svým exkluzivním designem a prvotřídním ubytováním. Nachází se v někdejším dominikánském klášteře a nabízí hostům unikátní prostředí spojené s historickým šarmem.

Hotel Augustine disponuje řadou luxusních pokojů vybavených veškerými moderními prvky pro pohodlí hostů. Každý pokoj je elegantně zařízený a nabízí výhled na okolní památky a krásy malostranského prostředí.

V rámci hotelu si hosté mohou vychutnat prvotřídní služby a pokračovat ve svém wellness pobytu v luxusním spa. Zde je k dispozici široká škála procedur a aktivit, které přinášejí relaxaci a odpočinek.

Vybavení a služby

 • Luxusní pokoje s výhledem na okolní památky
 • Wellness procedury a relaxační aktivity
 • Restaurace nabízející gastronomické lahůdky
 • Historické prostředí spojené s moderním designem
 • Unikátní šarm někdejšího dominikánského kláštera

luxusní hotel

Informace o hotelu Augustine
Adresa: Letenská 12/33, 118 00 Praha 1
Kontakt: +420 266 112 233
Webová stránka: www.augustinehotel.com

Boho Prague Hotel

Boho Prague Hotel je moderní luxusní hotel s vynikající polohou v blízkosti Prašné brány. Tento elegantní hotel přináší hostům nejenom prvotřídní ubytování, ale také moderní designové prvky, které dotvářejí jedinečnou atmosféru.

V pokojích Boho Prague Hotelu se hosté mohou těšit na luxusní vybavení a vysoký standard. Každý pokoj je zařízen s důrazem na detaily, aby hosté měli co nejpohodlnější a nejpříjemnější pobyt. K dispozici je také bohatá nabídka wellness procedur a relaxačních aktivit, které umožňují hostům zcela se odreagovat a nabrat novou energii.

Boho Prague Hotel také disponuje vynikající restaurací, kde hosté mohou ochutnat gastronomické lahůdky připravené z čerstvých a kvalitních surovin. Každý jídlo je připravováno s láskou a pečlivostí, aby hosté zažili nezapomenutelný gastronomický zážitek.

luxusní hotel Boho Prague Hotel

Boho Prague Hotel je skvělou volbou pro hosty, kteří hledají luxusní ubytování v centru Prahy. S vynikající polohou, moderním designem a prvotřídními službami, tento hotel nabízí nezapomenutelný zážitek pro každého hosta.

Informace o hotelu Boho Prague Hotel Kontakt
Poloha: Praha Telefon: +420 123 456 789
Adresa: Prašná brána 3, 110 00 Praha 1 Email: info@bohopraguehotel.com
Typ: Luxusní hotel Webová stránka: www.bohopraguehotel.com

Buddha-Bar Hotel

Buddha-Bar Hotel je luxusní ubytovací zařízení, které se nachází nedaleko Staroměstského náměstí v Praze. Tento hotel je známý svým jedinečným stylem a poskytuje hostům exotickou atmosféru a luxusní prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Při vstupu do hotelu vás přivítá atraktivní lobby, která pohlcuje vaši pozornost svou výjimečnou atmosférou. Každý detail je pečlivě promyšlen, aby vám poskytl nezapomenutelnou zkušenost. Luxusní pokoje jsou zařízeny s cílem poskytnout maximální pohodlí a příjemné prostředí.

V rámci hotelu si můžete vychutnat prvotřídní služby, jako je například wellness centrum, kde se můžete odreagovat a načerpat novou energii. Restaurace vám nabídne gastronomické speciality z celého světa, abyste mohli prozkoumat různé chutě a vychutnat si jedinečné gastronomické zážitky.

luxusní hotel

Hotel Poloha Prostředí
Alchymist Grand Hotel and Spa Malá Strana Bazén, spa, restaurace
Augustine Malá Strana Moderní designové prvky
Boho Prague Hotel Blízko Prašné brány Moderní designové prvky
Buddha-Bar Hotel Nedaleko Staroměstského náměstí Exotická atmosféra, luxusní ubytování
Four Seasons Hotel Výhled na Vltavu Luxusní ubytování, vynikající restaurace
Mandarin Oriental Dominikánský klášter Historický šarm, prvotřídní služby
NH Collection Prague Carlo IV Senovážné náměstí Neorenesanční architektura, luxusní prostředí

Four Seasons Hotel

Four Seasons Hotel je luxusní ubytovací zařízení s výhledem na řeku Vltavu a nabízí hostům nejen luxusní pokoje, ale také vynikající restauraci. Hotel se nachází v historické budově a jeho neorenesanční architektura okouzlí každého návštěvníka. Pokoje jsou prostorné a elegantně zařízené, a nabízejí veškeré moderní vybavení a prvotřídní pohodlí pro hosty.

Restaurace v hotelu je známá svou vynikající kuchyní a nabízí široký výběr lahodných pokrmů připravených ze sezónních a čerstvých surovin. Hosté si mohou vychutnat gastronomické lahůdky při pohledu na řeku Vltavu a okolní historické památky.

Hotel také disponuje wellness centrem, kde hosté si mohou dopřát relaxaci a péči o tělo. Nabízí širokou škálu procedur, masáží a wellness aktivit, které pomohou zbavit se stresu a načerpat novou energii.

Ukázka jídelního lístku:

Předkrmy Hlavní chody Dezerty
Krémová polévka z červené řepy Grilovaný steak s pečenými brambory a zeleninovým ragú Mousse z čokolády s ovocným coulis
Krevety na grilu s avokádovým dipem Smažený losos s bylinkovým máslem a dušeným špenátem Panna cotta s červeným ovocem
Tatarský biftek s topinkami Telecí kotleta s gratinovaným bramborovým pyré a špenátovými lístky Crème brûlée s karamelovým krustou

Four Seasons Hotel je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní zážitky a prvotřídní služby. Jeho výjimečná poloha a skvělé vybavení ho řadí mezi nejlepší luxusní hotely v České republice.

luxusní hotel

Mandarin Oriental

Mandarin Oriental je luxusní hotel, který se nachází v historickém dominikánském klášteře v Praze. Tento palácový hotel nabízí hostům jedinečné prostředí a prvotřídní služby. Klášter byl přeměněn na luxusní ubytovací zařízení, které se pyšní krásnou architekturou a historickým šarmem.

Vyšperkujte si pobyt v Praze tím, že si zarezervujete pokoj v Mandarin Oriental. Hotel nabízí prostorné a elegantní pokoje s veškerým moderním vybavením, které vám poskytne potřebný komfort během vašeho pobytu. Užijte si relaxaci ve wellness centru, kde si můžete dopřát masáže a další procedury pro regeneraci těla a mysli.

Kromě luxusního ubytování a wellness centra má Mandarin Oriental také vynikající restauraci, kde si můžete vychutnat gastronomické speciality připravené špičkovými šéfkuchaři. Ochutnejte tradiční českou kuchyni i mezinárodní speciality a nechte se hýčkat prvotřídní obsluhou.

Pro ty, kteří hledají luxusní pobyt spojený s historickou atmosférou, je Mandarin Oriental ideální volbou. Vychutnejte si jedinečný zážitek ve vysoce hodnoceném hotelu a objevte krásy Prahy s pohodlím a luxusem.

netradiční ubytování Předchozí příspěvek
Nechte se překvapit netradičním ubytováním
ubytování pro firemní akce Následující příspěvek
Ideální ubytování pro firemní akce v České republice

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.