Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Najděte si inspirativní ubytování v Pardubickém kraji.

Pardubický kraj nabízí širokou škálu ubytování pro každého, kdo chce strávit svou dovolenou v této malebné oblasti České republiky.

V tomto článku vám představíme několik možností ubytování v Pardubickém kraji, které vás zcela jistě inspirovaly a poskytnou vám relaxaci, dobrodružství a nezapomenutelné zážitky.

Máme zde cenově dostupné penziony, hotely a apartmány, které vám umožní strávit příjemný pobyt za dostupnou cenu. Pokud preferujete ubytování s možností stravování, nebojte se, v Pardubickém kraji najdete mnoho možností s vlastní kuchyní, polopenzí nebo plnou penzí, takže si můžete pochutnat na regionálních specialitách.

Pokud jste milovník vody, zaměřte se na ubytování s bazénem. Bez ohledu na roční období si zde můžete užít osvěžující plavání a relaxaci ve vodě.

Pokud preferujete nezávislost a chcete si připravit vlastní jídlo, v Pardubickém kraji najdete také ubytování s vlastní kuchyní. Zažijete tak pocit domova i na dovolené. Pro rodiny a skupiny jsou ideální volbou prostorné apartmány, které vám poskytnou pohodlný pobyt a soukromí.

Pro ty, kteří preferují přívětivou atmosféru a pohodlný pobyt, jsou tu penziony. V Pardubickém kraji najdete mnoho penzionů s vybavením a službami, které vám umožní si užít dovolenou.

Pokud hledáte luxus a vynikající služby, zaměřte se na hotely v Pardubickém kraji. Hotely nabízejí luxusní ubytování a širokou škálu vysoce kvalitních služeb, abyste si užili pohodlný a příjemný pobyt.

Pokud plánujete dovolenou s rodinou, v Pardubickém kraji najdete mnoho zařízení s dětskými aktivitami a rodinnými pokoji, které zaručí zábavu pro všechny. Nakonec, pokud se chcete vydat na spontánní dovolenou, nabízíme také last minute ubytování v Pardubickém kraji.

Není pochyb o tom, že Pardubický kraj je ideálním místem pro váš dovolenou. Vyberte si ubytování, které vám nejlépe vyhovuje a zažijte nezapomenutelné chvíle v tomto malebném kraji České republiky.

Ubytování Pardubický kraj: levné možnosti pro všechny

Přinášíme vám výběr levných ubytovacích zařízení v Pardubickém kraji, které vám umožní ušetřit peníze na vaší dovolené. Pokud hledáte cenově dostupné možnosti ubytování, nemusíte dál hledat. V této části článku vám představíme pohodlná a cenově dostupná ubytování, která jsou ideální pro každého, kdo si chce užít dovolenou v této krásné krajině.

Levné hotely v Pardubickém kraji

Pro ty, kteří preferují pohodlí a komfort hotelového ubytování, máme dobrou zprávu. V Pardubickém kraji najdete řadu levných hotelů, které nabízejí pohodlné pokoje a vynikající služby za přijatelnou cenu. Jejich strategická poloha v blízkosti turistických atrakcí a přírodních krás vám umožní snadný přístup ke všem zajímavým místům v regionu.

Ubytování v penzionech

Pro ty, kteří preferují přívětivou atmosféru a rodinnou pohodu, jsou penziony v Pardubickém kraji ideální volbou. Tyto ubytovací zařízení nabízejí příjemné a útulné prostředí za přijatelnou cenu. Navíc vám penziony často poskytnou možnost stravování, což je skvělé pro ty, kteří chtějí ochutnat místní gastronomické speciality.

Levné apartmány pro rodiny a skupiny

Pokud cestujete s rodinou nebo ve větší skupině, může být pronájem apartmánu skvělou volbou. V Pardubickém kraji najdete řadu levných a prostorných apartmánů, které vám poskytnou dostatek prostoru a soukromí. Tyto apartmány jsou vybaveny veškerým potřebným vybavením a nabízejí pohodlí a svobodu, kterou ocení každý cestovatel.

Zde je přehled vybraných ubytovacích zařízení v Pardubickém kraji:

Typ ubytování Cena za noc Poloha
Levný hotel 800 Kč Pardubice
Penzion 600 Kč Kunětická Hora
Apartmán 900 Kč Chrudim

Tyto jsou jen některé z možností ubytování v Pardubickém kraji, které vám umožní ušetřit peníze na vaší dovolené. Vybírejte si podle svých představ a potřeb a užijte si nezapomenutelný pobyt v tomto krásném regionu.

Ubytování Pardubický kraj s možností stravování.

Pokud si přejete mít jistotu, že se po celodenním objevování Pardubického kraje nemusíte starat o vaše jídlo, vyberte si ubytování s možností stravování. Pardubický kraj nabízí skvělé možnosti pro ty, kteří si přejí strávit dovolenou bez starostí o vaření.

V regionu najdete mnoho ubytovacích zařízení, která nabízejí různé možnosti stravování. Pokud si přejete zažít skutečnou chuť regionální kuchyně, vyberte si ubytování s vlastní kuchyní, kde si sami můžete připravit jídlo z čerstvých místních surovin.

Pro ty, kteří by si přáli mít jídlo připravené profesionály, jsou k dispozici ubytovací zařízení s polopenzí nebo plnou penzí. V těchto zařízeních se můžete těšit na bohaté snídaně a večeře, které vám umožní ochutnat regionální speciality.

Zde je přehled ubytování v Pardubickém kraji s možností stravování:

Ubytovací zařízení Typ stravování
Penzion U Zlatého kohouta Polopenze
Hotel Zámeček Plná penze
Apartmány Na Parníku Vlastní kuchyně

Tato ubytovací zařízení vám zajistí pohodlný a příjemný pobyt s možností stravování, která vám umožní objevovat Pardubický kraj bez starostí o jídlo. Vyberte si to správné ubytování podle vašich preferencí a užijte si vaši dovolenou naplno.

Ubytování Pardubický kraj s bazénem pro relaxaci

Pro ty, kteří si chtějí po celodenním objevování Pardubického kraje odpočinout a osvěžit se ve vodě, nabízíme výběr ubytování s bazénem. Tato možnost je ideální pro ty, kteří touží po chvíli klidu a relaxace po náročném dni plném dobrodružství a poznávání krás tohoto regionu.

Jednou z možností ubytování s bazénem je funkčalistický nádražní hotel v Pardubicích, který prošel nedávnou rekonstrukcí. Tento hotel, který slouží také jako vzdělávací a ekonomické centrum Správy železnic, je hodnocen jako nejkvalitnější funkcionalistické nádraží s hotelem v poválečném Československu. V jeho prostorách najdete školicí sály, učebny a služební jídelnu. Rekonstrukce byla pečlivě konzultována s architektem Miroslavem Řepou a zachovává původní prvky.

Rekonstrukce a modernizace železničního uzlu

Prošlá rekonstrukce a modernizace nekončí pouze u tohoto hotelu v Pardubicích. Správa železnic plánuje další úpravy a obnovy v celém železničním uzlu v Pardubicích. Tato modernizace zahrnuje nejen infrastrukturu a technická vylepšení, ale také rekonstrukce stávajících budov a vznik nových prostor pro veřejnost. Cílem těchto plánů je vytvořit přívětivé a moderní prostředí pro cestující a návštěvníky tohoto regionu.

Pro ty, kteří hledají ubytování s bazénem v Pardubickém kraji, je tedy dostupná široká škála možností. Bez ohledu na to, zda si vyberete hotel, penzion nebo apartmán, můžete si být jisti, že najdete ubytování, které vám umožní relaxovat a užívat si krásy tohoto regionu v komfortu a luxusu.

Hotel Penzion Apartmán
Funkcionalistický nádražní hotel v Pardubicích Přívětivý penzion v historickém centru Moderní apartmán s výhledem na přírodu
Relaxační bazén s wellness centrem Klidná atmosféra a domácí prostředí Prostorný a plně vybavený byt
Restaurace s regionálními specialitami Snídaně v ceně ubytování Vlastní kuchyně a jídelní prostor

Ubytování Pardubický kraj s vlastní kuchyní pro nezávislost

Pokud preferujete vlastní stravování a nezávislost, vyberte si ubytování v Pardubickém kraji s vlastní kuchyní. Tato možnost vám umožní připravovat si jídlo dle vlastních preferencí a zažívat pocit domova i na dovolené. Kromě toho si budete moci vychutnat regionální speciality a gastronomické zážitky přímo z vaší vlastní kuchyně.

V Pardubickém kraji najdete různé typy ubytování s vlastní kuchyní, které odpovídají různým potřebám a rozpočtům. Můžete si vybrat mezi apartmány, penziony a některými hotely, které nabízejí vybavenou kuchyň nebo kuchyňský koutek. Tato možnost je ideální, pokud nemáte rádi stravování v restauracích nebo máte speciální dietní požadavky.

Výhody ubytování s vlastní kuchyní

  • Flexibilita při plánování jídel
  • Možnost přípravy domácích pokrmů a oblíbených receptů
  • Ekonomičtější varianta pro rodiny a delší pobyty
  • Možnost ochutnat regionální suroviny a speciality

Pardubický kraj nabízí mnoho zajímavých míst, která můžete navštívit a prozkoumat během svého pobytu. Po celodenním objevování se můžete vrátit do svého ubytování a připravit si večeři podle vlastních představ. Užijte si svobodu a nezávislost při cestování a vyrazte na dovolenou v Pardubickém kraji s vlastní kuchyní.

Ubytování Typ Cena za noc
Apartmán U Zámku Apartmán 1500 Kč
Penzion U Koček Penzion 1000 Kč
Hotel Grand Hotel 2500 Kč

Vyberte si ubytování v Pardubickém kraji s vlastní kuchyní a zažijte jedinečný a nezapomenutelný pobyt, při kterém budete mít plnou kontrolu nad svými stravovacími preferencemi. Užijte si svobodu a komfort, které vám poskytne vlastní kuchyně a objevte krásy Pardubického kraje s chuťovým zážitkem regionální kuchyně.

Apartmány Pardubický kraj: Pohodlný pobyt pro rodiny i skupiny

Představujeme vám výběr apartmánů v Pardubickém kraji, které jsou skvělou volbou pro rodiny, skupiny nebo ty, kteří preferují větší prostor a soukromí. Pardubický kraj je přímočarý kraj v České republice, který nabízí nejen malebnou přírodu, ale také bohaté kulturní a historické dědictví. Prozkoumejte tuto oblast a užijte si svůj pobyt v jednom z nádherných apartmánů.

Moderní apartmány s veškerým komfortem

Naše nabídka zahrnuje moderní apartmány, které jsou zařízeny s důrazem na pohodlí a komfort. Každý apartmán je vybaven prostorným obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní a pohodlnými ložnicemi. Pro hosty, kteří cestují ve větší skupině nebo s rodinou, jsou k dispozici apartmány s více ložnicemi, které poskytují dostatek prostoru pro všechny.

Navíc, většina apartmánů nabízí také venkovní prostor, jako je terasa nebo balkon, kde si můžete vychutnat pohled na okolní krajinu a relaxovat. Po náročném dni plném objevování si můžete odpočinout ve svém vlastním soukromém prostoru.

Tipy na výlety a aktivity v blízkém okolí

Pardubický kraj je známý svými malebnými krajinami a nabízí mnoho možností pro aktivity a výlety. Z apartmánů můžete snadno vyrazit na procházky, pěší túry nebo cykloturistiku a objevovat krásy přírody. Navštivte také historická města, jako je Pardubice nebo Chrudim, kde si můžete prohlédnout památky a poznat místní kulturu.

Pro ty, kteří chtějí zažít adrenalinové dobrodružství, je k dispozici široká škála outdoorových aktivit, jako je horolezectví, jízda na koni nebo rafting. Po návratu do apartmánu se budete moci osvěžit v bazénu, který je k dispozici v některých zařízeních.

Název apartmánu Typ Prostor Vybavení Cena za noc
Apartmán U Lesa 2 ložnice 80m² Plně vybavená kuchyně, terasa 1200 Kč
Apartmán Na Sýpkách 3 ložnice 100m² Klimatizace, venkovní terasa 1600 Kč
Apartmán U Vodopádu 1 ložnice 60m² Vlastní koupelna, balkon 900 Kč

Penziony Pardubický kraj: Přívětivá atmosféra a pohodlný pobyt

Představujeme vám výběr příjemných penzionů v Pardubickém kraji, které vám poskytnou pohodlný pobyt a přívětivou atmosféru. Pardubický kraj je malebnou oblastí s bohatou historií a přírodními krásami, a penziony v této oblasti vám umožní objevit a prožít všechno, co tato destinace nabízí.

1. Penzion U Šípků

Penzion U Šípků se nachází v krásné vesnici nedaleko města Pardubice. Vydejte se na procházku po okolních lesích a polech, nebo navštivte nedaleké historické památky. Penzion nabízí útulné a prostorné pokoje, kde si můžete odpočinout po náročném dni plném objevování. Ráno si můžete dopřát bohatou snídani s regionálními produkty.

2. Penzion U Vlka

Penzion U Vlka je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Nachází se v malebné vesnici obklopené přírodou a nabízí útulné pokoje s výhledem do zeleně. V penzionu si můžete vychutnat domácí kuchyni a ochutnat tradiční moravská jídla. Navštivte nedaleké lázně a zrelaxujte se při wellness procedurách.

3. Penzion U Orla

Penzion U Orla je vyhledávaným ubytováním v Pardubickém kraji. Penzion se nachází v centru města Pardubice a nabízí moderní a stylové pokoje. V okolí penzionu najdete mnoho restaurací, kaváren a obchodů, a také historické památky, které si můžete prohlédnout. Penzion U Orla je ideálním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat město a zažít jeho atmosféru.

Penzion Umístění Vybavení
Penzion U Šípků Vesnice nedaleko Pardubic Útulné pokoje, bohatá snídaně
Penzion U Vlka Malebná vesnice v přírodě Útulné pokoje, domácí kuchyně, lázeňské procedury
Penzion U Orla Centrum města Pardubice Moderní pokoje, blízkost restaurací a památek

Hotely Pardubický kraj: Luxusní ubytování a vynikající služby

Představujeme vám výběr luxusních hotelů v Pardubickém kraji, které nabízejí prvotřídní ubytování a vynikající služby. Pokud hledáte dokonalý zážitek během vašeho pobytu v této krásné oblasti, tyto hotely jsou tím pravým místem pro vás. Každý z nich je vybaven moderním a stylovým interiérem, který zanechá nezapomenutelný dojem.

Hotel Pardubice

Jeden z nejprestižnějších hotelů v Pardubicích je Hotel Pardubice. Nachází se v srdci města a nabízí širokou škálu luxusních pokojů a apartmánů s elegantním designem a veškerým potřebným vybavením. Hotel disponuje také wellness centrem, kde si můžete dopřát relaxaci v sauně nebo si objednat masáž. Kromě toho zde najdete také vyhlášenou restauraci, která vám nabídne vynikající gastronomický zážitek.

Hotel Harmony

Pro ty, kteří hledají klid a pohodu, je tu Hotel Harmony. Tento luxusní hotel se nachází na okraji Pardubic v blízkosti přírodní rezervace Kunětická hora. Nabízí prostorné a elegantně zařízené pokoje s výhledem na okolní krajinu. Hotel disponuje také venkovním bazénem a wellness centrem, které vám přináší dokonalý relaxační zážitek. V restauraci hotelu můžete ochutnat špičkovou kuchyni a vybrat si z široké nabídky vyhlášených vín.

Hotel Euro

Hotel Euro se nachází v centru obce Chrudim, která je známá svou historií a malebným okolím. Tento moderní hotel nabízí prostorné a stylově zařízené pokoje se všemi potřebnými vybaveními. Kromě toho zde najdete také fitness centrum a welness centrum, kde si můžete dopřát relaxační procedury. Hotelová restaurace vám nabídne široký výběr lahodných pokrmů, které vás potěší svým vynikajícím chutí.

Hotel Umístění Služby
Hotel Pardubice V centru Pardubic Wellness centrum, restaurace
Hotel Harmony Na okraji Pardubic u Kunětické hory Bazén, wellness centrum, restaurace
Hotel Euro V centru obce Chrudim Fitness centrum, wellness centrum, restaurace

Ubytování Pardubický kraj pro rodiny: Zábava pro všechny

Pro rodiny s dětmi přinášíme výběr ubytování v Pardubickém kraji, které nabízí zábavu a pohodlí pro všechny členy rodiny. Pokud plánujete dovolenou se svou rodinou, nebojte se, v této oblasti nebudete mít problém najít perfektní místo pro váš příjemný pobyt.

Jednou z možností je funkcionalistický nádražní hotel v Pardubicích, který prošel nákladnou rekonstrukcí a dnes slouží jako vzdělávací a ekonomické centrum Správy železnic. Tato budova byla hodnocena jako nejkvalitnější funkcionalistické nádraží s hotelem v poválečném Československu. V hotelu najdete školicí sály, učebny a služební jídelnu. Rekonstrukce probíhala ve spolupráci s architektem Miroslavem Řepou a zachovává původní prvky. Za celý železniční uzel v Pardubicích jsou plánovány další rekonstrukce a modernizace.

Funkcionalistický nádražní hotel v Pardubicích

Here is a table with some useful information about this hotel:

Název hotelu Lokalita Cena za noc Zábava a vybavení
Funkcionalistický nádražní hotel Pardubice Od 1500 Kč Školicí sály, učebny, jídelna

Tento hotel je vhodný pro rodiny, které se chtějí učit a zároveň si užít dovolenou v historickém a inspirativním prostředí. Budova sama o sobě je jedinečná, a také je zde možnost stravování a strávit čas s vaší rodinou. V Pardubickém kraji jsou však k dispozici i další možnosti ubytování pro rodiny, které nabízejí zábavu a pohodlí pro všechny.

Prozkoumejte tu nejlepší nabídku ubytování v Pardubickém kraji pro rodiny a užijte si nezapomenutelnou dovolenou se svými blízkými!

Ubytování Pardubický kraj last minute: Vydejte se na spontánní dovolenou

Vybírejte z nabídky last minute ubytování v Pardubickém kraji a vydejte se na spontánní dovolenou plnou dobrodružství a zábavy. Pokud plánujete rychlý únik z každodenní rutiny, máme pro vás připravené možnosti ubytování, které splní vaše očekávání. Pardubický kraj nabízí širokou škálu ubytování, které můžete rezervovat last minute a užít si nezapomenutelný pobyt v této malebné oblasti.

Při prohlížení nabídky last minute ubytování se můžete těšit na pestrou paletu možností. Od útulných rodinných pensionů po luxusní hotely, každý si zde najde to pravé místo, které splní jeho požadavky. Ať už se rozhodnete pro romantický útěk ve dvou nebo rodinnou dovolenou plnou zábavy, Pardubický kraj vám poskytne všechny potřebné služby a vybavení pro pohodlný pobyt.

Při spontánní dovolené v Pardubickém kraji nezapomeňte navštívit také zajímavá místa v okolí. Vydejte se na procházku historickými uličkami Pardubic a obdivujte krásu funkcionálního nádražního hotelu, který nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Navštivte také malebná města a vesnice v okolí, kde budete moci ochutnat regionální speciality a poznat místní kulturu a tradice.

Ubytování Olomoucký kraj Předchozí příspěvek
Olomoucký kraj láká na nezapomenutelný zážitek z dovolené.
Ubytování Praha Následující příspěvek
Historie města s unikátním ubytováním v Praze

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.