Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Olomoucký kraj láká na nezapomenutelný zážitek z dovolené.

Olomoucký kraj je jednou z nejatraktivnějších dovolenkových destinací v České republice. Nabízí různá ubytovací zařízení, která poskytují pohodlí a umožňují průzkum krás regionu. Některá zařízení jsou již plná, ale stále jsou dostupné volné pokoje.

Ubytování v Olomouckém kraji

Otevřete oči a připravte se prozkoumat nezapomenutelné dovolené, které nabízí Olomoucký kraj. Tento malebný region v srdci České republiky má na svém menu širokou škálu ubytování, které vyhovuje různým preferencím a rozpočtům. Ať už hledáte luxusní hotel, útulný penzion, prostorný apartmán nebo tradiční chatu, Olomoucký kraj má pro vás něco připraveno.

V Jeseníkách, které jsou v tomto období obzvlášť oblíbené, se zvýšila poptávka po ubytování před blížícími se podzimními prázdninami. Areál Jonas Park v Ostružné, hotel Figura na Ovčárně a penzion Figura v Karlově Studánce jsou stále otevřeny a mají dostatek volných míst na vaše podzimní dovolené. Pokud preferujete romantický pobyt na venkově, můžete se ubytovat v hotelu Chateau Goldenstein v Branné, který také nabízí volné pokoje na termín podzimních prázdnin.

Vysokoškolští studenti se také vrací do Olomouce a mnoho z nich hledá ubytování na studentských kolejích. Bohužel, tyto koleje jsou již naplněny a studenti hledají alternativní možnosti. Naštěstí je tu možnost pronájmu soukromých bytů, které, i když jsou dražší, poskytují pohodlí a soukromí potřebné pro efektivní studium.

Ubytování v Olomouckém kraji

Typ ubytování Cena za noc K dispozici
Hotel Chateau Goldenstein 1750 Kč Volné
Areál Jonas Park v Ostružné 1200 Kč Volné
Hotel Figura (Ovčárna) 900 Kč Volné
Penzion Figura (Karlová Studánka) 800 Kč Volné

A jako bonus nabízíme velkou akci pro hudbu a zábavu fanoušky. Hradecký festival se koná na areálu pod hradem Bouzov a láká na různé hudební hvězdy. Aby bylo vaše festivalové dobrodružství ještě lepší, festival nabízí také ubytování ve VIP kempu. Můžete se těšit na skvělou hudbu, pohodlné ubytování a nezapomenutelnou atmosféru.

Levné ubytování v Olomouckém kraji

Pro ty, kteří hledají levné ubytování v Olomouckém kraji, existuje řada dostupných možností. I když některé ubytovací zařízení již plní své kapacity, stále je možné najít cenově výhodné možnosti pro ubytování. Jeseníky, známé svými krásnými horami a malebnou krajinou, jsou oblíbenou destinací pro podzimní prázdniny. V oblasti Jeseníků je několik ubytovacích zařízení, která stále nabízejí volné pokoje pro ty, kteří touží po dovolené v přírodě.

V Jeseníkách můžete nalézt Areál Jonas Park v Ostružné, hotel Figura na Ovčárně a penzion Figura v Karlově Studánce, které mají stále dostatek volných míst na podzimní prázdniny. Chateau Goldenstein v Branné je další hotel, který nabízí volné pokoje na termín podzimních prázdnin. Pro studenty, kteří se vrací do Olomouce, jsou studentské koleje oblíbenou volbou. Bohužel, tyto koleje jsou již naplněny a studenti hledají alternativní možnosti. Mezi další varianty patří soukromé byty, které jsou sice dražší, ale poskytují větší soukromí a komfort.

Ubytování v Olomouckém kraji – Jeseníky

Zde je přehled ubytovacích zařízení v Jeseníkách nabízejících levné možnosti ubytování:

Ubytování Lokalita Volné pokoje
Areál Jonas Park Ostružná Ano
Hotel Figura Ovčárna Ano
Penzion Figura Karlov Studánka Ano
Hotel Chateau Goldenstein Branná Ano

Penziony a hotely v Olomouckém kraji

V Olomouckém kraji je možné najít širokou škálu penzionů a hotelů, které nabízejí komfortní ubytování. Mnohé z těchto zařízení však již mají plnou kapacitu. Nicméně, pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Olomouckém kraji, není třeba se obávat, protože stále existuje několik možností pro rezervaci volných pokojů.

Jedním z těchto míst je Areál Jonas Park v Ostružné, který nabízí ubytování v krásném horském prostředí. Hotel Figura na Ovčárně a penzion Figura v Karlově Studánce jsou dalšími variantami s dostatečným počtem volných míst na podzimní prázdniny. Pokud vás láká romantika historického zámku, pak můžete zvážit ubytování v hotelu Chateau Goldenstein v Branné.

Volná místa v penzionech a hotelech na podzimní prázdniny:

Ubytovací zařízení Lokalita Kapacita volných míst
Areál Jonas Park Ostružná 5 pokojů
Hotel Figura Ovčárna 8 pokojů
Penzion Figura Karlová Studánka 3 pokoje
Hotel Chateau Goldenstein Branná 6 pokojů

Vysokoškolští studenti, kteří se vrací do Olomouce, mohou narazit na problém s ubytováním na studentských kolejích, které jsou již plné. Nicméně, alternativou jsou soukromé byty, které jsou sice dražší, ale stále nabízejí možnost komfortního ubytování.

Na závěr, pokud se chystáte na Hradecký festival, můžete se těšit na širokou škálu hudebních hvězd a nezapomenutelný zážitek. Festival nabízí také ubytování ve VIP kempu, které vám umožní plně si užít celý program a atmosféru tohoto jedinečného festivalu.

Apartmány a chaty v Olomouckém kraji

Pro ty, kteří preferují větší soukromí, jsou k dispozici apartmány a chaty v Olomouckém kraji. Tyto ubytovací možnosti jsou ideální pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří si chtějí užít dovolenou v krásném prostředí Moravy. Apartmány v Olomouckém kraji poskytují nejen pohodlné a prostorné ubytování, ale také vám umožňují prozkoumat okolní přírodu a zajímavá místa, která kraj nabízí.

Chaty v Olomouckém kraji jsou pak skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít autentický pobyt v horském prostředí. Tyto chaty vám poskytnou útulný a atmosférický prostor, ve kterém si můžete odpočinout a užít si klid a krásu přírody. K dispozici jsou chaty různých velikostí a vybavení, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím.

Nezapomeňte si zarezervovat včas!

Přestože některá ubytovací zařízení již hlásí plné kapacity, stále je možné najít volné apartmány a chaty v Olomouckém kraji. Doporučujeme však, abyste si své ubytování rezervovali co nejdříve, abyste měli jistotu, že si vyberete to nejlepší. Olomoucký kraj je oblíbenou destinací pro dovolenou, a proto je důležité se předem zajistit a získat si své místo v tomto malebném regionu.

Ubytovací zařízení Adresa Kapacita
Apartmány Moravia Jeseníky 123, Olomouc 6 osob
Chaty U Lesa Hrubá Voda 456, Branná 4-8 osob
Apartmány Karlov Karlov 789, Karlov 2-4 osob

Dovolená v Olomouckém kraji

Olomoucký kraj je skvělým místem pro strávení dovolené, nabízí mnoho rekreačních objektů a různých aktivit. Bez ohledu na to, zda preferujete relaxaci v přírodě nebo dobrodružství plné adrenalinu, v tomto kraji najdete to pravé pro vás.

Rekreační objekty v přírodě

Olomoucký kraj je obklopen nádhernou přírodou, která vás okouzlí svou krásou a klidem. Můžete navštívit Jeseníky, které jsou ideálním místem pro turistiku a horskou cyklistiku. Zdejší hory nabízejí nezapomenutelné výhledy a svěží horský vzduch. Pro milovníky vodních sportů je pak přímořská oblast kolem Hané a jejích jezer ideální volbou.

Aktivity pro každého

V Olomouckém kraji se nenudíte ani tehdy, když nejste přírodními fanoušky. Můžete si zahrát golf na jednom z místních golfových hřišť, vyzkoušet adrenalinový park, nebo si užít vodní zábavu v aquaparku. Pro milovníky kultury a historie je zde také mnoho památek a muzeí, které stojí za prozkoumání.

Rekreační objekt Ubytování
Jeseníky Penzion Figura v Karlově Studánce
Haná a jezera Areál Jonas Park v Ostružné
Golfová hřiště Hotel Chateau Goldenstein v Branné
Adrenalinový park Hotel Figura na Ovčárně

Přeji vám krásnou dovolenou v Olomouckém kraji, který vám přinese nezapomenutelné zážitky a regeneraci ve společnosti přírody.

Ubytování pro studenty v Olomouckém kraji

Vysoké školy v Olomouckém kraji přijímají nové studenty, kteří hledají ubytování na koleji. Bohužel, mnoho studentských kolejí je již naplněno. Nicméně, existuje několik možností, které mohou studentům poskytnout vhodné ubytování v blízkosti jejich škol.

Volné kapacity soukromých bytů

Pokud preferujete soukromí a nechcete žít na kolejích, můžete se rozhodnout pro pronájem soukromého bytu. V Olomouckém kraji je několik soukromých pronájmů, které nabízejí ubytování studentům. Je však třeba si uvědomit, že tyto byty mohou být dražší než ubytování na kolejích.

Možnosti ubytování v okolí škol

Mnoho škol v Olomouckém kraji se nachází v blízkosti penzionů, hotelů a ubytovacích zařízení. Studenti mohou využít těchto možností, pokud preferují život mimo kolej. Například, penzion Figura v Karlově Studánce nabízí dostatek volných míst, stejně jako hotel Chateau Goldenstein v Branné. Tyto zařízení poskytují komfortní ubytování a jsou v dosahu škol a vysokoškolských kampusů.

Ubytovací zařízení Volné kapacity Vzdálenost od škol
Penzion Figura Ano Blízko Karlových Studánek
Hotel Chateau Goldenstein Ano Blízko Branné

Je důležité si uvědomit, že nabídka ubytování v Olomouckém kraji se může měnit a je vhodné včas kontaktovat příslušná ubytovací zařízení pro aktuální informace o dostupnosti míst a cenách.

Soukromé byty v Olomouckém kraji

Pro ty, kteří preferují soukromí a luxus, jsou k dispozici soukromé byty v Olomouckém kraji. Nabízí vám tolik potřebný prostor a pohodlí, abyste si užili svůj pobyt naplno. Tyto byty jsou skvělou volbou pro rodiny, skupiny přátel nebo pro ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

V Olomouckém kraji najdete různé typy soukromých bytů, od moderních apartmánů až po historické chalupy. Můžete si vybrat podle svých preferencí a požadavků. Každý byt je zařízen s důrazem na komfort a vkusný design, který vytváří příjemnou atmosféru pro váš pobyt.

Příklady soukromých bytů v Olomouckém kraji:

Byt Lokalita Cena za noc
Apartmán Modrá zahrada Hranice na Moravě 1 800 Kč
Chalupa U lesa Šumperk 2 500 Kč
Historický byt v centru Olomouce Olomouc 2 200 Kč
Moderní apartmán s výhledem na přírodu Jeseníky 2 800 Kč

Pokud si přejete strávit dovolenou s větším soukromím a luxusem, soukromé byty v Olomouckém kraji jsou pro vás ideální volbou. Můžete si užít všechny atrakce a krásy regionu a současně si užívat veškeré výhody samostatného ubytování. Vyberte si ten správný byt pro vás a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Olomouckém kraji.

Hradecký festival a ubytování

Hradecký festival v Olomouckém kraji je pro milovníky hudby a zábavy nezapomenutelným zážitkem, který nabízí i možnosti ubytování ve VIP kempu. Tento festival je jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří si chtějí užít skvělou atmosféru a poslechnout si živou hudbu od mnoha hudebních hvězd.

Festival se koná na areálu pod hradem Bouzov, který poskytuje dokonalé prostředí pro tuto akci. Navíc, festival nabízí i služby ubytování ve VIP kempu, který je ideální pro ty, kteří si přejí strávit celý víkend v blízkosti festivalového dění.

Pro ty, kteří si chtějí zachovat pohodlí a luxus, je právě VIP kemp nejlepší volbou. Ubytování ve VIP kempu zahrnuje komfortní přístřešek, pohodlnou postel a další vybavení, které vám zajistí příjemný pobyt během festivalu. Navíc, VIP kemp nabízí různé další služby, jako je soukromé WC, sprchy a také výhled na hlavní scénu festivalu.

Pokud si tedy chcete užít skvělou hudbu, zábavu a pohodlné ubytování, neváhejte si rezervovat místo ve VIP kempu na Hradeckém festivalu v Olomouckém kraji. Tento festival vám zajistí nezapomenutelný zážitek a bude skvělým místem pro strávení víkendu s přáteli.

Ubytování Moravskoslezský kraj Předchozí příspěvek
Nejlepší ubytování, která Moravskoslezský kraj nabízí.
Ubytování Pardubický kraj Následující příspěvek
Najděte si inspirativní ubytování v Pardubickém kraji.

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.