Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Ubytování v Královéhradeckém kraji, které si zamilujete

Apartmány v Královéhradeckém kraji

Pokud preferujete větší prostor a soukromí během svého pobytu, apartmány v Královéhradeckém kraji jsou pro vás ideální volbou. Tyto ubytovací zařízení nabízejí komfortní a prostorné apartmány, ve kterých si můžete užít pohodlí jako doma.

Existuje široká nabídka apartmánů v různých lokalitách Královéhradeckého kraje, od malebných horských oblastí až po historická města. Apartmány jsou vybaveny moderním nábytkem, kuchyňským koutem, vlastní koupelnou a dalším vybavením, které vám umožní strávit příjemný a relaxační pobyt.

Navíc, mnoho apartmánů v Královéhradeckém kraji poskytuje úžasný výhled na okolní přírodu a panoramatické scenérie. Můžete si vychutnat krásný výhled na hory, lesy nebo historické památky ze svého vlastního balkonu nebo terasy.

Výhody apartmánového ubytování v Královéhradeckém kraji

 • Větší prostor a soukromí
 • Moderní vybavení a pohodlí jako doma
 • Krásný výhled na okolní krajinu
 • Možnost vlastního stravování
 • Flexibilita při plánování a organizaci pobytu

Pokud plánujete návštěvu Královéhradeckého kraje a hledáte ubytování s větším prostorem a soukromím, neváhejte si rezervovat apartmán. Užijte si pohodlí, úžasný výhled a svobodu být nezávislým během svého pobytu v Královéhradeckém kraji.

Ubytování Lokalita Cena za noc
Apartmán u řeky Lázně Bělohrad 1500 Kč
Horský apartmán Pec pod Sněžkou 2000 Kč
Apartmán v historickém centru Hradec Králové 1800 Kč

Hotely v Královéhradeckém kraji

Královéhradecký kraj disponuje širokou nabídkou hotelů různých kategorií, které splňují veškeré potřeby a požadavky hostů. Bez ohledu na to, zda cestujete za prací nebo rekreací, najdete zde vhodné ubytování pro každou příležitost.

Region nabízí luxusní hotely s výhledem na překrásnou krajinu, rodinné hotely s přátelskou atmosférou nebo moderní designové hotely pro ty, kteří ocení inovativní prostředí. Mnoho hotelů je také vybaveno wellness centry, restauracemi, konferenčními místnostmi a dalšími službami, které zajistí pohodlný a příjemný pobyt.

Pro přehlednost níže uvádím příklady pár hotelů, které stojí za zmínku:

Hotel Kategorie Lokace
Hotel Královéhradecký dvůr 4 hvězdičky Hradec Králové
Hotel Cernigov 3 hvězdičky Hradec Králové
Hotel Koruna 3 hvězdičky Náchod

Tato nabídka hotelů je pouze malým výběrem z celého regionu. Ať už tedy hledáte ubytování pro svou dovolenou nebo služební cestu, Královéhradecký kraj vám přináší mnoho možností.

Penziony v Královéhradeckém kraji

Pokud preferujete přátelskou atmosféru a individuální přístup, penziony v Královéhradeckém kraji jsou pro vás ideální volbou. Tyto ubytovací zařízení nabízejí pohodlné a příjemné prostředí, které vám poskytne relaxaci a klid během vaší dovolené nebo služebního pobytu.

V Královéhradeckém kraji se nachází mnoho penzionů, které splňují různé potřeby a preference hostů. Při výběru penzionu si můžete vybrat z různých typů pokojů, jako jsou dvoulůžkové, rodinné nebo apartmánové. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a vybavené moderním nábytkem a vybavením pro pohodlný pobyt.

Penziony v Královéhradeckém kraji také často nabízejí další služby a vybavení pro hosty, jako je restaurace, wellness centrum nebo venkovní terasa. Některé penziony mají také možnost pronájmu konferenčních místností pro různé akce a setkání. Pokud hledáte ubytování s přívětivou atmosférou a výborným servisem, penziony v Královéhradeckém kraji jsou tu pro vás.

Penzion Lokalita Cena za noc
Penzion U Kuličků Hradec Králové 900 Kč
Penzion Na Vyhlídce Česká Skalice 1 200 Kč
Penzion U Věžičky Rychnov nad Kněžnou 1 500 Kč

Priváty v Královéhradeckém kraji

Priváty v Královéhradeckém kraji poskytují hostům možnost ubytování v soukromí a garantují klid a pohodlí během jejich pobytu v kraji. Tyto soukromé ubytovací zařízení nabízejí různé možnosti, od samostatných apartmánů až po pokoje ve venkovských domech. Hosté si mohou vybrat z bohaté nabídky privátů, které se nachází v různých lokalitách kraje, ať už preferují klidné horské prostředí nebo blízkost historických památek.

Priváty disponují moderním a komfortním vybavením, které zahrnuje pohodlná lůžka, vlastní koupelnu, televizi a Wi-Fi připojení. Hosté se mohou těšit na domácí atmosféru a přívětivé prostředí, které vytváří příjemnou a relaxační atmosféru během jejich pobytu. Priváty jsou ideální volbou pro páry, rodiny nebo skupiny přátel, kteří si přejí strávit dovolenou či víkendový pobyt v Královéhradeckém kraji.

Výhody ubytování v privátech:

 • Možnost soukromí a klidu
 • Komfortní a moderní vybavení
 • Přívětivá atmosféra a domácí prostředí
 • Rozmanitá nabídka lokalit v kraji
 • Blízkost přírody a historických památek

Pro ty, kteří hledají pohodlné a příjemné ubytování v Královéhradeckém kraji, jsou priváty skvělou volbou. S možností vlastního soukromého prostoru a veškerého komfortu, který poskytují, si hosté mohou vychutnat svůj pobyt a prozkoumat krásy tohoto kraje.

Název privátu Lokalita Vybavení Cena za noc
Villa U Lesa Špindlerův Mlýn Samostatný apartmán, Wi-Fi, TV, balkon 1500 Kč
Penzion Pod Lípou Náchod Pokoje s vlastní koupelnou, restaurace, zahrada 1200 Kč
Chalupa U Jezera Rychnov nad Kněžnou Samostatná chalupa, krb, venkovní posezení 2000 Kč

Nový dotační program na podporu natáčení filmů v Královéhradeckém kraji

Královéhradecký kraj spouští nový dotační program na podporu natáčení filmů a seriálů v regionu, který nabízí možnost získání finanční podpory pro tvůrce a produkci audiovizuálních děl. Cílem programu je propagovat region a podpořit místní ekonomiku. Dotace pokryjí náklady související s výrobou filmů, včetně výroby kulis, kostýmů, cateringových služeb a pronájmu lokací. Alespoň část natáčení se musí uskutečnit v Královéhradeckém kraji. Program disponuje plánovanou částkou šesti milionů korun a žádosti mohou být podány od 17. října do 20. prosince 2023.

Příklad využití dotačního programu:

Imagine Films, nezávislá produkční společnost se sídlem v Královéhradeckém kraji, se rozhodla využít nového dotačního programu a zrealizovat zde svůj ambiciózní filmový projekt. S pomocí finanční podpory z programu budou moci zajistit vyšší produkční hodnotu filmu a vytvořit pracovní příležitosti pro místní tvůrce a techniky. Natáčení se bude odehrávat na malebných místech v regionu a představí tak Královéhradecký kraj divákům z celé České republiky i zahraničí.

Využití dotačního programu umožňuje tvůrcům a producentům přijít s inovativními a kvalitními projekty, které by jinak nebylo možné realizovat. Tím se region stává atraktivním pro filmaře, kteří hledají nové a inspirativní lokality pro svá díla. Podpora filmové tvorby tak může přinést nejen ekonomický prospěch, ale také kulturní a turistický rozvoj Královéhradeckého kraje.

Filmy podpořené dotačním programem Režisér Hlavní herci
Podhoubí Jakub Kryštof Jan Novák, Kateřina Máchalová
Stopy v kraji Lucie Pokorná Adam Bartoš, Tereza Pospíšilová
Vlčí les Martin Malý Tomáš Matonoha, Veronika Kánská

V rámci dotačního programu již byla podpořena řada filmů a seriálů, které přilákaly pozornost diváků i kritiky. Projekty jako „Podhoubí“ režiséra Jakuba Kryštofa nebo „Stopy v kraji“ režisérky Lucie Pokorné ukázaly úžasnou přírodu a atmosféru Královéhradeckého kraje. Další filmové projekty, jako například „Vlčí les“ od režiséra Martina Malého, se zaměřují na zajímavé a neotřelé příběhy, které se odehrávají právě v tomto regionu.

Díky novému dotačnímu programu má Královéhradecký kraj příležitost stát se místem, kde vznikají kvalitní a zajímavé filmy. Tvůrci mohou využít bohatství krásné přírody, historických památek a autentických lokalit, které region nabízí. S podporou tohoto programu se očekává ještě větší rozvoj filmového průmyslu a zvýšení zájmu o Královéhradecký kraj jako filmovou destinaci.

Domovy pro seniory v Královéhradeckém kraji

Královéhradecký kraj disponuje moderními domovy pro seniory, které nabízejí individuální péči, pohodlné ubytování a příjemnou atmosféru pro jejich obyvatele. Jedním z těchto zařízení je Domov pro seniory v Žacléři, který poskytuje 42 lůžek pro stálé klienty a 10 míst pro odlehčovací služby. Každý pokoj je vybaven individuální teplotou, televizí, lůžkem, skříní, nočním stolkem a dalším vybavením, které zajišťuje pohodlí a komfort seniorům. Tento domov je prvním zařízením tohoto typu v této části kraje, což zaručuje, že obyvatelé budou mít moderní a kvalitní zázemí.

Kromě Domova pro seniory v Žacléři plánuje Královéhradecký kraj rozšiřování kapacity pobytových zařízení pro seniory. V nedávném oznámení byl zveřejněn nový projekt Domova pro seniory v Opočně, který nabídne 47 lůžek pro seniory. Tímto se zvýší dostupnost moderního a kvalitního ubytování pro seniory v oblasti.

Domovy pro seniory v Královéhradeckém kraji jsou navrženy tak, aby poskytovaly komplexní péči a podporu seniorům. Kromě pohodlného ubytování se obyvatelé mohou těšit na širokou škálu aktivit a služeb, které jsou zaměřeny na jejich pohodu a vytvoření komunitního prostředí. Domovy pro seniory v Královéhradeckém kraji jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají bezpečné a příjemné bydlení v kombinaci s individuální péčí a podporou.

Ubytování kraj Vysočina Předchozí příspěvek
Vyzkoušejte kouzlo Vysočiny s úchvatným ubytováním.
Ubytování Moravskoslezský kraj Následující příspěvek
Nejlepší ubytování, která Moravskoslezský kraj nabízí.

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.