Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 1400 Kč
Pokoj/noc

Napište majiteli

19
Počet lůžek
4
Celkem apartmánů
758
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Nabízíme Vám ubytování v našich čtyřech barevných apartmánech, které se nacházejí v malebném městečku Nasavrky nedaleko Chrudimi. Tato lokalita je obklopena krásnou přírodou Chráněné krajinné oblasti Železné hory. Ideálním výchozím bodem pro různé aktivity a výlety v blízkém i vzdálenějším okolí.

Apartmány jsou vhodné pro různé typy hostů, jako jsou rodiny s dětmi, skupiny přátel, sportovní týmy nebo jiné kolektivy, páry, mladí lidé i senioři, kteří se vydávají na výlety a aktivity v této oblasti. Také jsou ideální pro zaměstnance, kteří si berou dovolenou s příspěvkem zaměstnavatele z fondu FKSP, pro služební cesty zaměstnanců nebo pro studenty, kteří se účastní krátkodobých školení nebo kurzů. Nabízíme různé délky pobytu, jako je týdenní pobyt, víkendový pobyt, prodloužený víkend nebo pobyt v pracovní dny.

Naše apartmány poskytují pohodlné zázemí pro výlety do okolí pěšky, autem nebo na kole. Každý apartmán má samostatný venkovní vstup, plně vybavenou kuchyň, koupelnu s toaletou, ložnici a obývací pokoj. Kapacita jednotlivých apartmánů je 4 až 5 osob v přízemí (Zelený a Oranžový apartmán) a 5 osob v podkroví (Modrý a Červený dvoupatrový apartmán). Pokud jste větší skupina, můžete si rezervovat více apartmánů nebo dokonce celý objekt pro až 19 osob.

V naší zahradě najdete venkovní kryté posezení, ohniště, gril a stolní tenis. Pro nejmenší hosty jsou k dispozici dětská skluzavka, houpačka s pískovištěm a vrbové iglů s hračkami. Vaše jízdní kola, kočárek, lyže nebo jiné turistické vybavení můžete uložit do společného uzamykatelného venkovního skladu. Parkování je možné před domem nebo ve dvoře.

Nasavrky jsou městem s bohatou historií spojenou s keltským osídlením, výrobou medu a pěstováním kaštanů. Tato oblast také poskytuje domov mnoha čápům, které můžete pozorovat přímo ze zahrady našich apartmánů, zejména během jejich hnízdění.
V blízkosti Nasavek se nachází přehrada Seč a Skiareál Hlinsko, které poskytují možnosti pro vodní sporty, lyžování a další venkovní aktivity.

Apartmány

ZELENÝ apartmán
Apartmán je pro 5 osob. Apartmán nabízí koupelnu s WC a sprchovým koutem, chodba, komora, jedna ložnice a obývací pokoj spojený s kuchyní.  V ložnici, se nachází manželská postel s palandou, šatní skříň a prádelník.

Obývací pokoj je vybaven televizí s připojením na internet, skříňkou pod televizi, komodou, stojanem na šaty, dvěma křesly a rozkládací pohovkou o velikosti 2 x 80 cm s matrací vysokou 15 cm pro pohodlné spaní.

Kuchyňská linka je plně vybavena, součástí je i trouba se sklokeramickou deskou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, tyčový mixér, toustovač s vaflovačem a grilem. V kuchyni jsou umístěna krbová kamna, ve kterých si je možné zatopit. Lůžkoviny, ručníky a mycí prostředky na nádobí jsou součástí vybavení.

ORANŽOVÝ apartmán

Apartmán je veliký cca 60 m2 pro max. 5 osoby. Apartmán s nachází v přízemí budovy. V apartmánu se nachází koupelna s WC a sprchovým koutem, chodba, komora, jedna ložnice a obývací pokoj spojený s kuchyní.  V ložnici, se nachází manželská postel, šatní skříň a prádelník.

Obývací pokoj je vybaven televizí s připojením na internet, skříňkou pod televizi, komodou, stojanem na šaty, dvěma křesly a rozkládací pohovkou o velikosti 2 x 80 cm s matrací vysokou 15 cm pro pohodlné spaní.

Kuchyňská linka je plně vybavena, součástí je i trouba se sklokeramickou deskou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, tyčový mixér, toustovač s vaflovačem a grilem. V kuchyni jsou umístěna krbová kamna, ve kterých si je možné zatopit. Lůžkoviny, ručníky a mycí prostředky na nádobí jsou součástí vybavení.

MODRÝ apartmán

Apartmán je veliký cca 70 m2 pro max. 5 osob. V apartmánu se nachází koupelna s WC a sprchovým koutem, chodba, jedna ložnice a obývací pokoj spojený s kuchyní.  V ložnici, se nachází manželská postel a police pro uložení oblečení.

Obývací pokoj je vybaven televizí s připojením na internet, skříňkou pod televizi, stojanem na šaty, dvěma křesly a rozkládací pohovkou o velikosti 2 x 80 cm s matrací vysokou 15 cm pro pohodlné spaní. Další dvě lůžka se nacházejí v půdním prostoru se skvělým výhledem na čapí hnízdo. Přístup do půdního prostoru je po mlynářských schodech.

Kuchyňská linka je plně vybavena, součástí linky je i horkovzdušná trouba, sklokeramická deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, tyčový mixér, toustovač s vaflovačem a grilem. V kuchyni jsou umístěna krbová kamna, ve kterých si je možné zatopit. Lůžkoviny, ručníky a mycí prostředky na nádobí jsou součástí vybavení.

ČERVENÝ apartmán
Apartmán je veliký cca 70 m2 pro max. 5 osob. V apartmánu se nachází koupelna s WC a sprchovým koutem, chodba, jedna ložnice a obývací pokoj spojený s kuchyní.  V ložnici, se nachází manželská postel a police pro uložení oblečení.

Obývací pokoj je vybaven televizí s připojením na internet, skříňkou pod televizi, stojanem na šaty, dvěma křesly a rozkládací pohovkou o velikosti 2 x 80 cm s matrací vysokou 15 cm pro pohodlné spaní. Další dvě lůžka se nacházejí v půdním prostoru, za hezkého počasí, se skvělým výhledem na Krkonoše a Jeseníky. Přístup do půdního prostoru je po mlynářských schodech.

Kuchyňská linka je plně vybavena, součástí linky je i horkovzdušná trouba, sklokeramická deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, tyčový mixér, toustovač s vaflovačem a grilem. V kuchyni jsou umístěna krbová kamna, ve kterých si je možné zatopit. Lůžkoviny, ručníky a mycí prostředky na nádobí jsou součástí vybavení.

Popis ubytování

Ložnice a pokoje: Čtyři apartmány se samostatným venkovním vstupem: dva apartmány v přízemí a další dva v 1.patře. Každý apartmán má chodbu, koupelnu s WC, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj a ložnici. Apartmány v prvním patře, mají navíc druhou ložnici v půdních prostorech, jsou tedy dvoupatrové.

Sociální zařízení: Každý apartmán je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Vytápění: Samostatné vytápění každého apartmánu stropními topnými panely. Možnost přitopení dřevem v krbových kamnech.

Doprava, parkování: Výborná dostupnost z hlavní komunikace, parkování vedle apartmánů na soukromém parkovišti nebo ve dvoře.

Vybavení:
TV, wi-fi
Pračka se sušičkou
Dětská postýlka a dětská jídelní židlička
Ložní povlečení, ručníky.
Po domluvě možnost uskladnění jízdních kol, kočárků, lyží, atd. v uzamykatelných prostorech.
Po domluvě možnost zapůjčení jízdních kol zdarma.

Stravování

Vlastní kuchyň:
Každý apartmán disponuje kuchyní plně vybavenou nádobím a elektrickými spotřebiči (sklokeramická deska s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, vaflovač a mnoho dalšího.

Obchody:
Potraviny U Buiových - 250m
Potraviny U Smíšků - 300m
Nákupní středisko COOP - 600m
Nákupní centra Chrudim - cca 10 minut autem, 13km
Nákupní centra Pardubice - cca 20 minut autem, 25km

Restaurace:
Hostinec Sokolovna - hospoda se zahrádkou a venkovním dětským hřištěm - 250m.
Restaurace Pod Lipou - obědy, večeře, občerstvení v restauraci a venkovní zahrádce - 500m.
Občerstvení na hřišti, FC Nasavrky - občerstvení s venkovní posilovnou a dětským hřištěm - 700m.
Hostinec U Dubového Kelta - občerstvení v Keltském skanzenu - 1.700m.

Tipy na výlet
 1. Návštěva zámku Nasavrky: Pěkný zámek s krásnou zahradou, kde se můžete projít a relaxovat.

 2. Procházka po historickém centru Nasavrk: Objevte krásnou historickou architekturu tohoto malého města.

 3. Cyklistický výlet: Okolí Nasavrk je ideální pro cyklistiku. Existuje mnoho tras, které vedou přes krásnou přírodu.

 4. Návštěva přírodní rezervace Údolí Krounky a Novohradky: Tento úchvatný krajinný prvek je ideální pro pěší turistiku a relaxaci.

 5. Výlet na rozhlednu Doubravka: Rozhledna nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu.

 6. Návštěva ZOO Dvůr Králové: Toto je jeden z nejlepších zoologických parků v České republice a je jen krátkou cestou od Nasavrk.

 7. Koupání v Aquaparku Vysočina: Tento aquapark nabízí mnoho bazénů a skluzavek pro děti i dospělé.

 8. Návštěva muzea Veselý Kopec: Toto skanzen nabízí pohled na tradiční život na venkově.

 9. Výlet na hrad Svojanov: Tento historický hrad je skvělým místem pro milovníky historie.

 10. Procházka po naučné stezce Údolí Krounky: Tato stezka je skvělá pro milovníky přírody a nabízí mnoho informací o místní fauně a flóře.

 11. Koupání v koupališti Nasavrky: Toto místní koupaliště je skvělým místem pro relaxaci a osvěžení v horkých letních dnech.

 12. Návštěva rybníka Medlov: Tento rybník je skvělým místem pro rybaření, pikniky nebo jen pro relaxaci u vody.

 13. Výlet na vrch Bára: Tento vrch nabízí krásné výhledy na okolní krajinu.

 14. Návštěva jeskyně Moravský kras: Toto je jedna z největších a nejkrásnějších jeskynních soustav v České republice.

 15. Výlet do Chotěboře: Toto nedaleké město nabízí několik zajímavých historických památek a krásné městské centrum.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre