Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Apartmány Loučná nad Desnou se nachází v samém středu obce. U nás máte možnost vyžití pro všechny věkové kategorie. Můžete využít spousty aktivit a relaxace pro trávení vaší dovolené v Jeseníkách. Vřele doporučujeme navštívit lázně ve Velkých Losinách nebo si zalyžujte v lyžařských areálech v okolí 15 km, případně absolvujte zajímavou exkurzi v přečerpávací elektrárně Dlouhé Stráně. Unavené tělo pak zregenerujte v Termálech ve Velkých Losinách.

Popis ubytovacího zařízení

Apartmány Loučná nad Desnou se nachází v Loučné nad Desnou v Olomouckém kraji, 13 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Desnou nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán v přízemí:

  • Obývací pokoj: 2 rozkládací pohovky
  • 2 jednolůžkové postele
  • Apartmán je pro 4 osoby

Dvoupodlažní apartmán

  • 4x ložnice
  • Apartmán je pro 10 osob

Apartmán v podkroví

  • Ložnice: 2 jednolůžkové postele
  • Obývací pokoj: Dvoulůžková postel
  • Apartmán je pro 4 osoby
Základní informace

Apartmány Loučná nad Desnou mají terasu, výhled na bazén, posezení, TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí a vlastní koupelnu se sprchou. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek.

Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo lyžování, relaxovat v zahradě a využívat gril.

Apartmány Loučná nad Desnou stojí 5 km od lyžařského areálu Kouty.

Tipy na výlet
1. Kouty nad Desnou: Kouty je populární lyžařské a turistické středisko, které se nachází v blízkosti Loučné nad Desnou. Nabízí širokou škálu sportovních a rekreačních aktivit v zimě i v létě.
 
2. Praděd: Praděd je nejvyšší vrchol Hrubého Jeseníku a jedno z nejvyšších míst v České republice. Je to populární místo pro turisty a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.
 
3. Rezervace Šerák-Keprník: Tato přírodní rezervace je domovem pro množství vzácných a chráněných druhů rostlin a živočichů. Je to ideální místo pro pěší turistiku a pozorování přírody.
 
4. Jeskyně Na Pomezí: Jde o krásné vápencové jeskyně, které se nacházejí v blízkosti Loučné nad Desnou. Prohlídka jeskyně je zajímavým zážitkem a vhodná i pro rodiny s dětmi.
 
5. Dlouhé Stráně: Dlouhé Stráně je pumpyrová vodní elektrárna a jedno z největších technických děl v České republice. Je možné si zde prohlédnout technologii nebo navštívit návštěvnické centrum.
 
6. Kostel svatého Jana Nepomuckého: Tento barokní kostel, který se nachází v Loučné nad Desnou, je jedním z nejvýznamnějších památek v oblasti. Je zde možné obdivovat krásnou architekturu a umělecká díla.
 
7. Švýcárna: Tento historický hotel se nachází v Hrubém Jeseníku a je obklopen nádhernou přírodou. Nabízí ubytování, restauraci a možnost různých aktivit, jako jsou turistické výlety či běžky v zimě.
 
8. Vodní nádrž Kružberk: Tato přehrada se nachází nedaleko Loučné nad Desnou a je oblíbeným místem pro rybáře, turisty a milovníky vodních sportů.
 
9. Přírodní park Kamenné vrchy: Tento přírodní park se rozkládá v oblasti Loučné nad Desnou a nabízí mnoho příležitostí pro turistiku a cykloturistiku.
 
10. Muzeum Loučná nad Desnou: Toto malé muzeum v Loučné nad Desnou se zaměřuje na historii a kulturu regionu. Je to skvělé místo pro poznání místní historie a zvyků.
Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre