Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 1600 Kč

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion U sv. Kryštofa se nachází kousek od centra Prahy a v roce 2014 prošel kompletní rekonstrukcí. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, pro kamarády, pro ty, kdo cestují pracovně a pro turisty, kteří si chtějí užít odpočinkovou, ale i sportovně aktivní dovolenou. V okolí najdete sportovní centrum se squashovým, tenisovými kurty, bowling, dětské hřiště, kino a divadlo.
Vlastníkem a provozovatelem penzionu U sv. Kryštofa je Arcidiecézní charita Praha.

Na výlet s dětmi či přáteli se můžete vydat na procházku historickými částmi města a navštívit tak známé památky jako je Karlův most, orloj a Pražský hrad. Nevynechejte ani muzea, galerie nebo divadla s bohatým kulturním programem.

Kapacita a popis ubytování

Penzion U sv. Kryštofa nabízí ubytování v jednolůžkových až dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, rádiem, telefonem a bezdrátovým připojením k internetu. Celková kapacita penzionu je 27 lůžek s možností 5 přistýlek.

  • Vybavení pokojů: TV, WiFi, toaleta, sprcha, lednička, trezor.
  • Snídaně: zahrnuta v ceně ubytování
  • Parkování: zahrnuto v ceně
  • Na chodbě je k dispozici zdarma káva
  • Platba možná KK nebo převodem na účet
Stravování

Snídaně jsou v ceně ubytování a podávány formou švédských stolů. U penzionu se nachází i restaurace nebo vinný sklípek či pivnice.

Tipy na výlet
Praha je hlavní město České republiky a jedno z nejkrásnějších měst na světě, s bohatou historií a kulturou. Zde je 10 zajímavých míst, která byste měli navštívit během svého pobytu v Praze:

1. Pražský hrad: Největší hradní komplex na světě, který zahrnuje katedrálu sv. Víta, Starý královský palác a Zlatou uličku.
 
2. Karlův most: Historický most přes Vltavu, postavený v 14. století, který spojuje Pražský hrad s Malou Stranou a Starým Městem.
 
3. Staroměstské náměstí: Srdce Starého Města s gotickým kostelem Matky Boží před Týnem, barokním kostelem sv. Mikuláše a Staroměstskou radnicí s Orlojem.
 
4. Orloj: Středověký astronomický hodinářský stroj, který je součástí Staroměstské radnice a každou hodinu předvádí pohyblivé sochy apoštolů a jiných postav.
 
5. Václavské náměstí: Centrální náměstí Prahy s Národním muzeem, sochou sv. Václava a řadou obchodů, restaurací a barů.
 
6. Národní divadlo: Impozantní budova, kde se konají představení českého baletu, opery a dramatu. Nezapomeňte si prohlédnout nádhernou výzdobu interiéru.
 
7. Židovské město Josefov: Historická čtvrť, kde naleznete Staronovou synagogu, Židovský hřbitov a Židovské muzeum.
 
8. Petřín: Kopec s rozhlednou, která je podobná Eiffelově věži, a okolními zahradami, které poskytují nádherný výhled na Prahu.
 
9. Vyšehrad: Starý hrad s bazilikou sv. Petra a Pavla, hřbitovem Vyšehrad a impozantními hradbami, které nabízejí krásný výhled na Vltavu.
 
10. Kampa: Malebný ostrov na Malé Straně s parkem, barokními domy a Muzeem Kampa, které vystavuje moderní a současné umění.
 
Praha nabízí mnoho dalších míst k návštěvě a zážitků k prozkoumání. Užijte si svůj pobyt v tomto nádherném městě!

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre