Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Rybářský domov Vikletice se nachází v okresu Chomutov v Ústeckém kraji. V blízkosti se nachází Přehrada Nechranice a Doupovské hory.
Ubytování je vhodné pro rybáře, pro firemní akce, pro školy v přírodě, pro rodiny s dětmi, pro cyklisty, pro sportovní soustředění. S sebou si můžete vzít svého čtyřnohého mazlíčka. Areál stále prochází průběžně rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací pro vaše větší pohodlí.

Rybářský domov Vikletice nabízí provoz ubytovacího zařízení je od 1. dubna do 31. října.  Ubytování v červenci a srpnu je od soboty do soboty. Od roku 2022 je k dispozici 10 zcela nových chat s vlastním sociálním zázemím a v budově s pokoji nově vybudováno oddělené sociální zařízení pro muže a ženy. Nově zrekonstruované rekreační středisko s chatkami a hlavní budovou s pokoji a apartmánem. 

Rybářský domov Vikletice nabízí nejen individuální a rodinné rekreace v klidném a příjemném prostředí, také možnost pro organizování rybářských táborů či soustředění, nejen pro rybářskou mládež, ale také i pro další zájmové skupiny. 
V hlavní budově se nachází také rybářská prodejna s širokým výběrem zboží, včetně recepce s možností prodeje povolenek k lovu ryb a povolení k lovu z plavidla na nádrži Nechranice.

Wi-Fi zdarma v celém areálu, dětské hřiště, velká travnatá plocha pro míčové hry, ohniště, půjčovna loděk (vč. elektromotoru), prodej rybářských potřeb i povolenek.

Kapacita a popis ubytování
  • 2x Pokoj dvoulůžkový - standartní vybavení pro dvě osoby.

  • 6x Pokoj třílůžkový - standartní vybavení pro tři osoby.

  • 10x Chata - vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. Kuchyňský kout, kde najdete ledničku, mikrovlnku, varnou konvici, varnou desku, nádobí, příbory. 

  • Apartmán - pro 6 osob. K dispozici jsou dvě ložnice, vlastní sociální zařízení, kompletně vybavená kuchyňská linka s jídelním stolem a ostatními spotřebiči. V obývacím pokoji je sedací souprava, konferenční stolek, TV, skříně a komoda. Ke každodennímu vyžití je dvůr se zahradním nábytkem a grilem.

Samostatná kuchyňka v hlavní budově vybavená kuchyňskou linkou a nádobím, stolem se třemi židlemi, lednicí, sporákem a dřezem pro mytí nádobí je pronajímána dle ceníku. Ve společných prostorách se nachází sociální místnost – nově samostatné dámské WC vč. sprchy, samostatné pánské WC vč. sprchy, umyvadla (včetně dětského) a dřez na mytí nádobí. Také je zde k dispozici společenská místnost vybavená stoly, židlemi, křesílky, sedací soupravou a TV.

Tipy na výlet

Chbany jsou malá obec v Ústeckém kraji, České republice. I když Chbany samotné nemají mnoho památek, najdete v okolí několik zajímavých míst, které stojí za návštěvu. Zde je 10 tipů na výlety v okolí Chban:

1. Zámek Klášterec nad Ohří: Historický zámek s nádhernou zahradou a parkem, který se nachází v Klášterci nad Ohří, necelých 20 km od Chban.

2. Hasičské muzeum Klášterec nad Ohří: Muzeum, které představuje historii hasičství v regionu a je umístěno v areálu zámku Klášterec nad Ohří.

3. Kadaně: Malebné historické město s gotickým kostelem sv. Kříže, radnicí a řadou dalších památek. Vzdáleno asi 20 km od Chban.

4. Jezeřský vrch: Kopec s rozhlednou nabízející panoramatický výhled na Krušné hory a okolí. Nachází se nedaleko Kadaně.

5. Hora Blatenský vrch: Přírodní rezervace s unikátní flórou a faunou, která se nachází asi 25 km od Chban.

6. Zámek Žlutice: Barokní zámek se zahradou a parkem v Žluticích, který je vzdálen asi 25 km od Chban.

7. Perštejn: Historická vesnice s hradem Perštejn, který pochází ze 14. století a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Vzdáleno asi 30 km od Chban.

8. Hora Klínovec: Nejvyšší vrchol Krušných hor, který je vzdálen asi 45 km od Chban. Nabízí rozsáhlé možnosti pro turistiku, cyklistiku a v zimě lyžování.

9. Koupaliště Kadaň: Oblíbené venkovní koupaliště s bazény a skluzavkami, které se nachází v Kadaně.

10. Přírodní park Vladař: Překrásný park s nádhernou krajinou, který se nachází asi 40 km od Chban. Ideální místo pro turistiku, cyklistiku a relaxaci.

Video

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre