Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Ubytování se nachází uprostřed klidné jihočeské vesnice Sudoměřice u Bechyně na starobylé faře. Pokud hledáte ubytování v přírodě, toto je ideální místo s krásnou přírodou, hlubokými lesy, okolí je vhodné nejen k procházkám, ale i ke sběru hub, borůvek a dalších lesních plodů. Vhodný pro rekreační sportovce, cyklisty, využít můžete jezdecký klub, golfové hřiště a spousta dalšího.

Základní informace

Fara se nachází uprostřed poměrně rozlehlé návsi, takže můžete své děti vypustit ven a za kostelem jsou dětské prolézačky se skluzavkou, houpačkou apod., ani v zimě nemusí být děti na faře zavřené celý den. Hned vedle fary je od kostela kopec každou zimu velice hojně využívaný místními dětmi.

Pro aktivní jedince je k dispozici jízda na koni, vodáctví, golfové hřiště s devíti jamkami, bowling, nebo let balónem.

Restaurace a obchod je v blízkosti ubytování a nedaleko (cca 5km) v Bechyni můžete využít nabídku lázeňských procedur.

Popis ubytovacího zařízení

Ubytování na faře nabízí dva oddělené apartmány s vlastními koupelnami a kuchyněmi Vám zaručí naprosté soukromí a v horkém létě i příjemný chládek. V blízkosti fary je restaurace s letním posezením venku, prodejna potravin, pošta i autobusová zastávka.
Hned  za farskou zdí se nachází volně přístupná pec, která přímo vyzývá k večernímu posezení a uvaření či upečení něčeho dobrého.

Tipy na výlet

1. Bechyňský zámek: Historický zámek v Bechyni, který je známý svými malebnými zahradami a zajímavými architektonickými prvky.

2. Bechyňská rozhledna: Tato rozhledna se nachází na vrchu Křižík a nabízí nádherný výhled na město Bechyně a okolí.

3. Klášter Bechyně: Historický klášter s kostelem Nanebevzetí Panny Marie, který slouží jako duchovní centrum města.

4. Přírodní rezervace Chýnovská jeskyně: Tato jeskyně je největší výzdobnou jeskyní v České republice a nachází se v blízkosti obce Chýnov.

5. Zřícenina hradu Dobronice u Bechyně: Tato zřícenina hradu ze 13. století se nachází na skalnatém ostrohu nad řekou Lužnicí a nabízí krásný výhled do okolí.

6. Přírodní park Týřovicko: Tento park nabízí mnoho příležitostí pro turistiku a cykloturistiku a zahrnuje zajímavá místa, jako jsou zřícenina hradu Týřov a Hýlačka.

7. Přírodní památka Černický rybník: Tento rybník je jedním z největších ve středních Čechách a je domovem mnoha druhů ptáků a vodních živočichů.

8. Hrad Orlík nad Vltavou: Tento hrad ze 13. století se nachází na skále nad řekou Vltavou a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

9. Hrad Zvíkov: Další impozantní hrad nad soutokem Vltavy a Otavy, který je známý svou neobyčejnou architekturou a historií.

10. Přírodní park Jizera: Tento park se rozkládá v údolí řeky Jizery a je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku nebo jen procházku v přírodě.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre