Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 500 Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

V srdci malebného Jihomoravského kraje, kde se vinice střídají s romantickými zákoutími a impozantními skalními útvary, leží okouzlující penzion Na úpatí Pálavy. Tento rodinný penzion se nachází v okrese Břeclav, v těsné blízkosti nádherné chráněné krajinné oblasti Pálava a nabízí dokonalé zázemí pro ty, kteří si chtějí užít klidu, relaxace a objevování krás jižní Moravy.

Penzion Na úpatí Pálavy si zakládá na své osobité atmosféře, která vkusně kombinuje tradice regionu s moderním komfortem. Při vstupu do penzionu vás okouzlí jeho útulné interiéry, kde se prolínají prvky dřeva, kamene a živých barev, což vytváří harmonický celek, který zároveň připomíná bohatou historii a kulturu jihomoravského kraje.

Penzion Na úpatí Pálavy nabízí pohodlné ubytování v prostorných a světlých apartmánech nebo se můžete ubytovat v chalupě s třemi pokoji.

Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období a nabízí co největší komfort a soukromí.  Pro rodiny s dětmi je k dispozici speciální apartmán s více ložnicemi a vybavením pro nejmenší.

S ubytováním můžete spojit návštěvu vinného sklípku a degustaci s menším pohoštěním v rodinným vinařství Gorčíkovi.

Součástí ubytování je dvorek, kde si můžete posedět pod zastřešenou pergolou s krbem a udírnou. Děti ocení hřiště a v teplých dnech se ochladíte v biotopu, dále je zde venkovní pingpongový stůl.

Kompletní ceník

Ceník ubytování Na úpatí Pálavy:
1 osoba/noc
Dospěli - letní sezóna od 450,- Kč/os/noc , pouze dvě osoby na pokoji 500,- Kč os/noc/

Omlouváme se, ale vzhledem k neustále se zvyšujícím cenám energii, musíme také zvýšit ceny pobytu.  

Zimní sezóna od 600,-Kč os/noc/ pouze dvě osoby na pokoji 700,-Kč os/noc , děti  450,-

Děti 350 /podle věku 2-12 let
Děti do tří let bez nároku na lůžko zdarma.

Kapacita penzionu je 6 lůžek + 6 přistýlek.

APARTMAN
Kapacita apartmánu je 6 lůžek.

Rekreační poplatek 15,- Kč za dospělou osobu a den. 

Stravování

K ubytování patří vybavená kuchyňka, kde si připravíte jídlo podle své chuti. Využít můžete ohniště či udírnu. 
V okolí se nachází několik restaurací, kde se dobře najíte.

Tipy na výlet
 1. Archeologické naleziště Dolní Věstonice: Navštivte toto slavné archeologické naleziště, které je známé díky nálezům z doby ledové, jako je například slavná Věstonická venuše. Prohlédněte si také Archeopark Pavlov, kde se můžete seznámit s pravěkým životem v této oblasti.

 2. Pálava: Prozkoumejte nádhernou přírodu Pálavy, která je součástí chráněné krajinné oblasti. Navštivte vrcholy Děvín a Svatý kopeček, odkud se vám naskytne úžasný výhled na krajinu.

 3. Zámek Mikulov: Vydejte se do nedalekého města Mikulov a navštivte zdejší zámek, který je jedním z nejkrásnějších v regionu. Prohlédněte si jeho interiéry, zahrady a naučte se více o historii města a zámku.

 4. Svatý kopeček u Mikulova: Tento poutní kopec s kostelem sv. Šebestiána je oblíbeným cílem turistů díky své malebné poloze a krásnému výhledu na okolní krajinu.

 5. Vinařské sklípky: Jihomoravský kraj je proslulý svými vinařskými sklípky. Navštivte některý z místních vinařství, ochutnejte vynikající moravská vína a seznámte se s místní vinařskou kulturou.

 6. Lednicko-valtický areál: Tento rozsáhlý kulturně-krajinný komplex, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO, nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst, jako jsou zámky Lednice a Valtice, zámecké parky, romantické stavby nebo minaret.

 7. Naučná stezka Pálava: Projděte se po naučné stezce, která vás provede nejzajímavějšími místy Pálavy a seznámí vás s místní přírodou, historií a kulturou.

 8. Cyklovýlety po okolí: Horní Věstonice a okolí jsou ideální pro cyklistiku. Projíždějte se po značených cyklostezkách, objevujte malebné vesničky a vinice a užívejte si krásu jihomoravské krajiny.

 9. Aqualand Moravia: Pro rodiny s dětmi je ideálním výletem návštěva Aqualandu Moravia, který se nachází nedaleko Pasohlávek. Zde můžete strávit příjemný den plný vodní zábavy a relaxace.

 10. Národní park Podyjí: Pro milovníky přírody doporučujeme navštívit Národní park Podyjí, který se rozkládá podél řeky Dyje a nabízí mnoho turistických tras, malebných výhledů a bohatou flóru a faunu.

Pokoje

Apartmán

Maximální počet hostů: počet osob: 6 osob
2 trojlůžkové pokoje vybavená kuchyňka s jídelnou vlastní sociální zařízení Možnost samostatné ...
450 Kč / noc
Na úpatí Pálavy - chalupa - pokoj

Chalupa

Maximální počet hostů: počet osob: 12 osob
Naše chalupa nabízí možnost rekreace po celý rok. Kapacita penzionu je 6 lůžek + 6 přistýlek. K ...
450 Kč / noc

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 2 nocí

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre