Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion se nachází v Jihomoravském kraji v malém městě Podivín, který se rozkládá v rovinaté nivě Dyje s mnoha meandry, slepými rameny a lužními lesy, na okraji Lednicko-valtického areálu, který je zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Klidné ubytování, moravskou pohostinnost, domácí atmosféru i skvělé víno, které si navíc můžete vychutnat ve vinném sklípku, který je přímo v penzionu. V okolí je možnost využít mnoho cyklostezek, nebo navštívit nádherné památky např. románský kostel sv. Petra a Pavla s novogotickou věží, Janův hrad, kaple Cyrilka, zámek Břeclav.

Základní informace

Milovníci vína ocení nejen vinný sklípek přímo v penzionu, ale v okolí jsou vinice , vinné stezky i vinné sklepy.

Až budete vyjíždět z Podivína směrem na Lednici , mrkněte vpravo a uvidíte Cafe JASAN. Už svým vzhledem na Vás bude působit příjemně a to jste ještě nic neochutnali  Pokud máte žízeň , dejte si některou z našich domácích limonád ( bezinkovou, malinovou , mátovou , okurkovou , zázvorovou ) . Hlad Vám zažene některá z našich poctivých polévek , případně čerstvý salát , Panini , domácí paštika , nebo uzená či grilovaná klobáska. Pokud dostanete chuť na kafe, tak Vám k němu připravíme zákusek.
Pokud se Vám zde zalíbí a budete si chtít příjemné chvilky zde prodloužit, tak Za Cafe JASAN máme pro tento případ 7 krásných nových apartmanů.

Popis ubytovacího zařízení

Kapacita penzionu je 25 osob , k dispozici je parkoviště, Wifi, vinný sklípek, hospůdka s terasou, úschovna kol, pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV. 

Ubytovat se můžete v penzionu Miromar, nebo v apartmánu Miromar, který je vzdálený 700m od Penzionu.

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí - TV s plochou obrazovkou, posezení,  skříň, sprcha, toaleta, toaletní potřeby zdarma,  ručníky, povlečení, Wi-fi, velikost pokoje 15 m²

Apartmá s 1 ložnicí - Apartmán se skládá z obývacího pokoje s plazmovou TV , ložnice , kuchyně se spotřebiči a koupelky s WC.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí - Pokoj s vlastním soc. zařízením , TV a ledničkou (k dispozici pokoj s přistýlkou)

Apartmán - Velký , prostorný pokoj s kuchyňským koutem ,TV ,vlastním sociálním zařízením a terasou.

Dvoupodlažní apartmán - Dvoupodlažní apartmán se dvěma ložnicemi , obývacím pokojem s kuchyňským koutem , venkovním posezením (terasou) a vlastním sociálním zařízením.

Tipy na výlet

Podivín je malebné město v Jihomoravském kraji v České republice. V okolí Podivína můžete navštívit několik zajímavých míst a památek.

Zde je 10 zajímavých míst, které byste mohli zvážit:

1. Zámek Lednice: Nádherný zámek obklopený rozlehlým parkem, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaném na seznamu UNESCO.

2. Zámek Valtice: Další impozantní zámek v Lednicko-valtickém areálu, proslulý svými vinicemi a ochutnávkami vín.

3. Aqualand Moravia: Vodní park poblíž Pasohlávek nabízející celoroční zábavu pro celou rodinu.

4. Pálava: Malebná krajinná oblast s vápencovými útesy, vinicemi a historickými památkami.

5. Mikulov: Historické město s dominantním zámkem, nádherným náměstím a bohatou židovskou historií.

6. Archeopark Pavlov: Interaktivní muzeum a archeologické naleziště, kde se můžete seznámit s pravěkým osídlením v této oblasti.

7. Dolní Věstonice: Vesnice proslulá archeologickými nálezy, jako je Věstonická Venuše, a krásnými vinicemi.

8. Národní park Podyjí: Překrásná přírodní oblast na hranicích s Rakouskem, ideální pro turistiku a cykloturistiku.

9. Znojmo: Historické město se zachovalým hradním komplexem, impozantním kostelem sv. Mikuláše a známými znojemskými vinicemi.

10. Novomlýnské nádrže: Soustava tří vodních nádrží, které slouží k rekreaci, rybaření a vodním sportům. Doufám, že vám tento seznam pomůže při plánování vaší návštěvy v okolí Podivína. Užijte si svůj pobyt!

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre