Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 850 Kč

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Šafránkův Mlýn se nachází na Jižní Moravě v obci Drahonín, na břehu malebné řeky Loučky. Náš penzion najdete v krásné přírodě, zasazený v lesích v Českomoravské vrchovině. V okolí Šafránkova mlýna nalezneme řadu turistických atrakcí. Ubytování u nás je vhodné pro rodiny s dětmi, pro přátelé, na firemní akce, pro školy, ale i na svatby. U nás můžete čekat výborný servis, skvělou gastronomii a zároveň i levné ubytování.

Stravování

Nabízíme Vám bohatý výběr vín z vinařství Vinofol.

Upozorňujeme naše hosty na průběžné změny jednotlivých ročníků a druhů vín v naší vinotéce podle aktuální situace na trhu.

Archivní vína starších ročníků podle Vašeho výběru je možné objednat do tří dnů na základě aktuální nabídky našich dodavatelů.

Všechna vína si můžete prohlédnout in natura ve vitríně, která je umístěna přímo naproti vstupu do restaurace.

Tipy na výlet

Drahonín je vesnice v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. V okolí Drahonína je mnoho zajímavých míst, které stojí za návštěvu. Zde je seznam 10 zajímavých míst v okolí:

 1. Pernštejn - hrad z 13. století nacházející se nedaleko obce Nedvědice, který je považován za jeden z nejzachovalejších a nejkrásnějších hradů v České republice.

 2. Moravský kras - krasová oblast s mnoha jeskyněmi, propastmi a podzemními řekami. Mezi nejznámější patří Punkevní jeskyně s Macochou, Kateřinská jeskyně nebo Sloupsko-šošůvské jeskyně.

 3. Víno - vinařská oblast kolem obcí Velké Pavlovice, Mikulov nebo Znojmo, kde si můžete vychutnat ochutnávku místních vín a prohlídku vinařských sklepů.

 4. Aqualand Moravia - moderní vodní park u Pasohlávek, který nabízí množství bazénů, skluzavek, saun a wellness zónu.

 5. Lednicko-valtický areál - rozsáhlý parkový komplex s romantickými stavbami, zámeckými zahradami a rybníky, který patří na seznam UNESCO.

 6. Brno - druhé největší město České republiky, které nabízí řadu kulturních a historických památek, jako například Špilberk, Villa Tugendhat nebo katedrálu sv. Petra a Pavla.

 7. Žďár nad Sázavou - město s poutním kostelem sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, který je rovněž zapsán na seznamu UNESCO.

 8. Boskovice - malebné město s hradem, zámkem, židovskou čtvrtí a unikátním empírovým divadlem.

 9. Rokytka - přírodní památka s vodopády a jedinečnou rostlinnou a živočišnou společenství.

 10. Svatý kopeček u Mikulova - poutní místo s barokním kostelem sv. Šebestiána a krásným výhledem na Pálavu a Dolnomoravský úval.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre