Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion se nachází v Jihomoravském kraji ve Velkých Bílovicích, jedná se o největší vinařskou obec České republiky. Penzion leží v klidné sklepní části Velkých Bílovic zvané Púrynky.
Ubytovat se zde můžete jen na víkend nebo i na delší pobyt s rodinou, partou přátel a vychutnat si kouzlo zdejší krajiny nad sklenicí dobrého vína. Součástí penzionu je vinný sklípek, kde zažijete příjemné a pohodové chvíle s pohárkem moravského vína.

Popis ubytovacího zařízení

Ubytovat se můžete ve standardních pokojích i apartmánech. Celková kapacita je až pro 45 osob.

Pokoje s vlastní koupelnou jsou čtyřlůžkové, třílůžkové a dvoulůžkové - možnost pronájmu celého penzionu.

Apartmány mají vybavenou kuchyňku s jídelním stolem s vlastní koupelnou. Ubytovat se můžete v třílůžkovém, čtyřlůžkovém a sedmilůžkovém pokoji. 

Za příplatek v pokojích i apartmánech je možnost klimatizace.

Základní informace

K dispozici je venkovního areál, kde je pro vás dostatek parkovacích míst, úschovna kol, sportovní i dětské hřiště, krytá pergola s posezením a venkovní krb s udírnou.

Můžete využít hernu a zahrát si minigolf, stolní fotbálek, ping pong nebo kulečník.

Vnitřní prostory penzionu nabízí posezení s kapacitou až 50 osob. Za příplatek nabízí přípravu snídaní, také prodej vína a degustace.

 • WIFI připojení
 • Parkování v areálu
 • Pergola s posezením
 • Úschovna kol
 • Dětské a sportovní hřiště
 • Herní místnost
 • Degustace
 • Prodej vína
 • Vlastní koupelna
 • Snídaně (za příplatek)
 • Klimatizace (za příplatek)
 • Kuchyně (v apartmánech)
Tipy na výlet
Velké Bílovice je malebné vinařské městečko v Jihomoravském kraji, které je obklopeno několika turisticky atraktivními místy.
 
Zde je 10 zajímavých míst v okolí, které byste mohl navštívit:
 
1. Zámek Lednice: Jedna z nejkrásnějších zámeckých staveb v České republice, zapsaná na seznamu UNESCO. Park okolo zámku je ideální pro procházky a pikniky.
 
2. Zámek Valtice: Další krásný zámek na seznamu UNESCO, který se nachází v centru vinařské oblasti Lednicko-Valtického areálu.
 
3. Mikulov: Historické město s malebným zámkem, kostelem sv. Václava a židovským hřbitovem, který je jedním z nejstarších v regionu.
 
4. Pavlovské vrchy: Oblast s nádhernou přírodou a unikátním paleontologickým nalezištěm. Ideální pro turistiku, cykloturistiku a horolezectví.
 
5. Pálava: Malebná krajinná oblast s vápencovými útesy, vinicemi a nádhernými výhledy na okolní krajinu. Perfektní místo pro turistiku a cyklistiku.
 
6. Aqualand Moravia: Vodní park v Pasohlávkách nabízející mnoho skluzavek, bazénů a dalších vodních atrakcí pro celou rodinu.
 
7. Novomlýnské nádrže: Oblíbená rekreační oblast s třemi vodními nádržemi, které nabízejí možnosti koupání, rybaření a další vodní aktivity.
8. Naučná stezka Velké Bílovice: Stezka vedoucí kolem městečka, která Vás seznámí s místními památkami, vinařstvím a přírodou.
9. Zřícenina Dívčí Hrady: Zřícenina hradu ze 13. století, která se nachází na vrchu nad vesnicí Klentnice a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.
 
10. Vinařství a vinné sklípky: Velké Bílovice je největší vinařskou obcí v České republice, takže nezapomeňte navštívit některé z místních vinařství a ochutnat místní vína. Doufám, že Vám tyto návrhy pomohou naplánovat příjemný výlet v okolí Velkých Bílovic. Užijte si návštěvu!

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 2 nocí

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre