Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Napište majiteli

14
Počet lůžek
5
Celkem pokojů
294
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Chalupa Gita se nachází v srdci krkonošské přírody v městečku Svoboda nad Úpou. Zde můžete uniknout rušnému městskému životu a ponořit se do klidného ráje v Krkonoších.
Chalupa nabízí prostorné pokoje s výhledem do okolní přírody. Pokoje jsou navrženy s důrazem na detail a mísí se v nich tradiční dřevěné prvky s moderním komfortem. Ať už plánujete romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo výlet s přáteli, Chalupa Gita nabízí ubytování vhodné pro každého.

Umístění chaty je výborný výchozí bod pro různé outdoorové aktivity. Můžete prozkoumat malebné horské stezky pěšky, vyrazit na kole po nedalekých cyklostezkách nebo se v zimní sezóně věnovat zimním sportům, jako je lyžování a snowboarding. Region nabízí rozmanité možnosti pro milovníky přírody a milovníky dobrodružství. Pokud rádi hrajete golf, jistě vás potěší, že v blízkosti Chalupy Gita je golfové hřiště.

Po celodenním venkovním dobrodružství si můžete odpočinout a relaxovat na chalupě. V chatě je plně vybavená moderní kuchyně, kde si můžete připravit vlastní jídlo. Útulný obývací pokoj s pohodlným posezením a krbem poskytuje teplou a příjemnou atmosféru. Kromě toho je hostům k dispozici sauna, kde si mohou užít uklidňující wellness zážitek. V letních měsících se můžete osvěžit v bazénu a vychutnat si relaxační zónu s přímým vstupem na terasu a do zahrady.

Svoboda nad Úpou se nachází v blízkosti dalších významných atraktivit v regionu. Můžete navštívit město Trutnov s jeho půvabným historickým centrem, prozkoumat pevnost Stachelberg, která je součástí opevnění z 2. světové války, nebo si udělat výlet do blízkých lyžařských středisek.

Popis ubytování

Interiér
K dispozici je chata ke krátkodobému pronájmu, která může ubytovat 14 hostů v 5 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Chata s názvem Gita má 5 ložnic s kapacitou 12 až 14 osob.

V přízemí se nachází dvě ložnice pro čtyři osoby (s jednou přistýlkou) a dvě osoby, které sdílí koupelnu s vanou, bidetem a toaletou.

Na prvním patře jsou tři ložnice. První z nich je určena pro čtyři osoby (s jednou přistýlkou). Další dvě ložnice jsou vybaveny manželskými postelemi. Každá ložnice má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Všechny pokoje jsou zařízeny manželskou postelí, nočním stolkem, skříní a věšákem.

Na prvním patře se nachází také dětská herna s stolem pro čtyři děti, dětským koutkem a hračkami pro děti ve věku od 2 měsíců do 10 let.

Pro nejmenší hosty jsou připraveny dvě cestovní postýlky včetně ložního prádla, dvě jídelní židličky, WC prkénko, dětská stolička k záchodu a dětský nočník.

Sanitární zařízení:
Chata má čtyři koupelny a pět toalet. V přízemí je samostatná toaleta a prostorná koupelna s toaletou, bidetem a vanou.

Na prvním patře jsou tři koupelny, které patří k jednotlivým ložnicím.

Každý pokoj je vybaven ručníkem a osuškou pro každého hosta zdarma, ve spodní koupelně je také fén.

Vytápění:
Chata má radiátory v každé místnosti a také podlahové topení, které je řízeno termostatem.

Doprava a parkování:
Před chatou jsou dvě parkovací místa a další dvě místa jsou k dispozici u silnice v letních měsících.

V zimě jsou k dispozici dvě parkovací místa před chatou a další dvě místa na ulici ve vzdálenosti 20 metrů.

Stravování:
V domě je možnost využití plně vybavené kuchyně. V okolí se nachází také místní restaurace, bistra a obchody v pěší vzdálenosti. Větší supermarkety jsou vzdálené do 8 km.

V přízemí chaty je předsíň s toaletou a věšákem.
Předsíň vede do celého domu. Na levé straně je prostorná koupelna s přístupem do ložnice. V přízemí se také nachází moderně vybavená kuchyně s elegantním designem. Kuchyňská linka je vybavena kvalitními spotřebiči - kombinovanou lednicí, elektrickou troubou, keramickou varnou deskou, digestoří, rychlovarnou konvicí, kávovarem Nespresso, toustovačem, myčkou, mikrovlnnou troubou, kontaktním grilem a topinkovačem. V kuchyni je také vestavěná osvětlená skříňka s vinnými sklenicemi.

Kuchyně je spojena s jídelnou, kde je velký stůl pro 12 osob. V této části je také obývací pokoj s pohovkou, křeslem a Smart TV.

Otevřený prostor slouží jako jídelna a relaxační zóna s přímým vstupem na terasu a do zahrady. Terasa má posezení pro 8 osob a lavici pro 6 osob. Na zahradě je k dispozici dřevěný a plynový gril.

V létě můžete využít prostornou zahradu a bazén.

Kompletní ceník
MIMO SEZONA OBJEKT
14 osob
18. 03. - 29. 06.
02. 09. - 21. 12.


Týdenní a krátkodobé pobyty
28 500 Kč / 7 nocí
25 500 Kč / 6 nocí
23 500 Kč / 5 nocí
21 500 Kč / 4 noci
18 500 Kč / 3 noci
14 500 Kč / 2 noci
ZIMNÍ SEZONA 2024 OBJEKT
14 osob
5. 1. - 16. 3.

Týdenní pobyty (so-so)
41 500 Kč / 7 nocí
LETNÍ SEZONA 2024 OBJEKT
14 osob
29. 6. - 31. 8.

Týdenní pobyty (so-so)
41 500 Kč / 7 nocí
VÁNOCE 2024 OBJEKT
14 osob
21. 12. - 28. 12.

Týdenní pobyty
52 000 Kč / 7 nocí
SILVESTR 2024/2025 OBJEKT
14 osob
28. 12. - 4. 1.

Týdenní pobyty
65 000 Kč / 7 nocí
 
PŘÍPLATKOVÉ SLUŽBY CENA
Domácí mazlíčci 200 Kč /noc
 
 • Elektřina se platí na místě, dle aktuální spotřeby, 9 Kč/KWh.
 • Plyn se platí na místě, dle aktuální spotřeby, 35 Kč/m3.
 • Vodné/stočné se platí na místě, dle aktuální spotřeby, 99 Kč/m3.
 • Vratná kauce 5 000 Kč je vybírána na místě při příjezdu.
 • Rekreační poplatek 21 Kč/den/osoba je připočítán k ceně.
Smluvní podmínky

1. Úvodní ustanovení
Tyto smluvní podmínky platí pro pobyt v ubytovacím zařízení Chalupa Gita, Tyršova 532, Svoboda nad Úpou, 542 24. Účastníky smluvního vztahu jsou na jedné straně ubytovatel, na straně druhé zákazník, který si rezervuje pobyt. Zákazníkem se může stát fyzická i právnická osoba (dále jen „zákazník“). Zákazník, který je uveden na smlouvě, zastupuje všechny účastníky pobytu, je oprávněn jednat jejich jménem a je jedinou odpovědnou osobou ve vztahu k ubytovateli.

Zaplacením zálohové faktury, zákazník vyjadřuje souhlas s těmito smluvními podmínkami.

2. Vznik smluvního vztahu
Smluvní vztah mezi zákazníkem a ubytovatelem vzniká potvrzením rezervace Chalupa Gita, Tyršova 532, Svoboda nad Úpou, 542 24 ze strany zákazníka v on-line rezervačním systému a uhrazením zálohy/celé částky za ubytování, tak jak je uvedeno v článku 3, bod 3.4 těchto smluvních podmínek. Zákazník uhradí zálohu/celou částku za ubytování ve prospěch účtu ubytovatele. Ve výjimečných případech, kdy zákazník nemá přístup na internet, může rezervaci provést telefonicky.

Zákazník i ubytovatel souhlasí s využitím poštovní nebo elektronické (e-mailové) komunikace. Oznámení učiněná jedním či druhým uvedeným způsobem obě strany uznávají jako platné písemné oznámení.

3. Cena pobytu a platební podmínky
Cenou pobytu se rozumí cena uvedená v rezervačním systému a info emailu (smlouvě) o ubytování, který dojde zákazníkovi po potvrzení rezervace v on-line rezervačním systému jméno objektu.

3.1. Cena pobytu zahrnuje
ubytování
úklid 1500,- Kč
rekreační poplatek obecnímu úřadu 21,-/dospělá osoba/noc
základní potraviny: pepř, sůl, cukr, turecká káva
ručníky, utěrky, jar
3.2. Cena pobytu nezahrnuje
energie (elektřina, plyn, vodné/stočné)
prémiové kapsle ke kávovaru Nespresso 15 Kč/kapsle

Tyto služby se platí zvlášť, v hotovosti v den odjezdu na základě reálného počtu ubytovaných osob a dle reálně spotřebovaných energií, kdy se stav energií zapisuje při příjezdu s jedním z účastníků a po pobytu se zapisuje konečný stav energií.

3.3. Kauce
Při předávání klíče od ubytovacího zařízení, je zákazník povinen uhradit ubytovateli nebo osobě jím pověřené vratnou zálohu (kauci) 5000 Kč. Záloha (kauce) bude zákazníkovi vrácena v den odjezdu ubytovatelem v případě, že zákazník nezpůsobil žádnou škodu v objektu. V případě škody je ubytovatel oprávněn ponížit zálohu o částku rovnající se výši způsobené škody. Bude-li záloha nedostatečná, řídí se náhrada škody podle bodu 4 těchto smluvních podmínek.

3.4. Úhrada pobytu
Ubytovatel má právo na zaplacení ceny pobytu před jeho realizací. Pokud nebude písemnou smlouvou mezi ubytovatelem a zákazníkem dohodnuto jinak, zákazník je povinen uhradit zálohu 50 % ceny pobytu do 5 dnů ode dne odeslání potvrzení rezervace v on-line rezervačním systému jméno objektu na účet zákazníka. Doplatek 50 % je zákazník povinen uhradit nejpozději 10 dní před dnem určeným jako nástup k pobytu. Nedodrží-li zákazník platební podmínky pro úhradu pobytu, zanikají účinky smlouvy mezi zákazníkem a ubytovatelem uzavřené a ubytovací kapacita bude nabídnuta ostatním zájemcům.

4. Povinnosti zákazníka
Poskytnout ubytovateli součinnost, která je potřebná k řádnému zabezpečení a poskytnutí ubytování.
Převzít všechny zaslané doklady potřebné pro uskutečnění pobytu.
Dostavit se ve stanoveném termínu na místo nástupu se všemi vyžadovanými doklady.
Řídit se návody, provozním řádem a pokyny ubytovatele a jím pověřených pracovníků.
Povinností zákazníka a všech zúčastněných je, chovat se tak, aby nedošlo k jejich újmě na zdraví, životě nebo majetku, jakož i ke škodě na majetku ubytovatele. Dohlédnout na děti případně jim zajistit dozor, který by předešel jejich možnému úrazu v objektu i jeho okolí či způsobení škody na majetku ubytovatele.
Řádně užívat ubytovací prostory, dodržovat v nich pořádek a čistotu, zejm. jsou-li s ním ubytovány děti.
Při odchodu z ubytovacích prostor uzavřít okna a dveře.
Bez průtahů oznámit potřebu provedení oprav v ubytovacích prostorách.
Bezodkladně oznámit poškození nebo škodu, kterou zákazník nebo osoba s ním ubytovaná v ubytovacích prostorách způsobil.
Při odjezdu svléknout povlečení, umýt nádobí, vynést smetí, vyčištěn gril pokud byl použit.
Zákazník je povinen uhradit případnou škodu vzniklou v prostorách vyhrazených k ubytování, volné zábavě nebo relaxaci, včetně náhrady ušlého zisku do částky 20 tis. Kč. Vyšší škody vzniklé v prostorách vyhrazených k ubytování, volné zábavě nebo relaxaci a to v plné výši, včetně náhrady ušlého zisku ve výši platné ceny za ubytování po celou dobu, po kterou bude objekt/pokoj/apartmán/relaxační prostor vyřazen z provozu může ubytovatel nárokovat v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Tuto povinnost má zákazník i v případě, že škodu způsobí děti nebo jiné osoby ubytované se zákazníkem.

4.1 Zákazník nesmí bez předchozího souhlasu ubytovatele:
Provádět podstatné změny v ubytovacích prostorách (stěhovat nábytek, apod.)
Používat v prostorách vlastní spotřebiče
Přenechat prostory vyhrazené k ubytování jiné osobě

4.2 Zákazník dále v prostorách objektu nesmí:
Kouřit ve všech prostorách objektu
Držet, vyrábět nebo přechovávat omamné nebo psychotropní látky anebo jedy, nejde-li o léčiva, jejichž užívání bylo zákazníkovi předepsáno lékařem.
Nosit zbraň a střelivo nebo je jinak přechovávat ve stavu umožňujícím jejich okamžité použití.
Manipulovat v jednotlivých pokojích s nastavením topení. Vytápení je centrální a jediná možnost jak regulovat teplotu je možné na termostatu v obývacím pokoji.

5. Povinnosti, práva a odpovědnost ubytovatele
Ubytovatel je povinen odevzdat zákazníkovi ubytovací prostory ve stavu způsobilém pro řádné užívání a zajistit mu nerušený výkon jeho práv spojených s ubytováním. Ubytovatel dbá na odstranění oznámených závad bez zbytečných průtahů a je povinen udržovat ubytovací prostory v řádném technickém a hygienickém stavu.

Ubytovatel má právo, aby provedl po ukončení pobytu zákazníka, prohlídku ubytovacích prostor v jeho přítomnosti. Zákazníky prosíme, aby tuto činnost nepovažovali za projev nedůvěry. Děkujeme za pochopení.

Ubytovatel nezodpovídá za újmu na zdraví (případně škody na majetku) zákazníků, která vznikla jejich neopatrností, nepozorností, nedbalostí, špatným používáním nebo špatným dohledem (dozorem).

6. Pobyt
Zákazník má právo užívat prostory vyhrazené k ubytování, jakož i společné prostory objektu. Na začátku ubytování obdrží klíče. Tyto klíče je povinen vrátit ubytovateli nejpozději při ukončení ubytování. Zákazník je povinen předejít ztrátě či odcizení tohoto klíče a nepůjčovat ho osobám, které nejsou v objektu ubytovány. Při ztrátě, odcizení, nebo zneužití klíče je zákazník povinen zaplatit ubytovateli smluvní pokutu ve výši 1000 ,- Kč tím není dotčeno právo ubytovatele domáhat se náhrady způsobené škody.

Ubytovatel ubytuje zákazníka od 15.00 do 20.00 hodin, dále dle individuální domluvy příslušného dne nástupu k ubytování a zákazník je povinen objekt opustit v den ukončení ubytování nejpozději do 10.00 hodin. Přesnou hodinu ubytování příslušného dne si zákazník dohodne telefonicky nebo přes e-mailovou korespondenci s ubytovatelem. Pokud nebude sjednáno jinak v 9.30 správce poslední den odjezdu přijde převzít objekt.

Host je povinen vyklidit a předat provozovateli nebo jeho zástupci objekt v následujícím stavu a to: host je povinen vynést odpadky, umýt nádobí, uklidit zahradu, svléknout povlečení). V opačném případě nebo při velkém znečištění, může provozovatel naúčtovat hostovi za úklid až dalších 1000 Kč. Předá-li host objekt v původním stavu bez závad, pak mu provozovatel při předání objektu a klíčů vrátí složenou kauci v její plné výši.

Nedodrží-li zákazník tuto dobu, bude mu účtována cena za další den pobytu, dle platného ceníku.

6.1. Doprava na místo pobytu
Doprava na místo pobytu je individuální a veškeré náklady s dopravou na místo pobytu hradí zákazník.

6.2. Ubytovaní
Počet ubytovaných osob nesmí přesáhnout lůžkovou kapacitu objektu. Přesný, případně předběžný, počet ubytovaných osob je uveden ve smlouvě, kterou obdrží zákazník po provedení rezervace. Pro děti do věku 3 let lze objednat 2x židličku zdarma při rezervaci v on-line rezervačním systému.

Je zakázáno, aby celá kapacita Chalupa Gita byla využita pouze nezletilými osobami mladšími 18 let či pouze osobami s omezenou svéprávností. V případě ubytování osob mladších 18 let či osob s omezenou svéprávnosti, je třeba zajistit minimálně jeden zodpovědný dozor starší 18 let, který se bude účastnit celého pobytu.

6.3. Energie a úspora
V zájmu úspor energie a potažmo ohleduplnosti k životnímu prostředí Vás žádáme, abyste v zimním období nevětrali dlouhodobě, natož pak za účelem snížení teploty v pokoji/objektu.

6.4. Domácí mazlíčci
Ubytování či návštěva objektu s domácími mazlíčky je možná za dodržení níže uvedených podmínek.

Pes musí být slušně vychovaný, nesmí škrábat po nábytku, válet se v postelích, případně po čalouněném nábytku.

Majitel psa bude dohlížet na jeho chování, aby nedošlo k poškození vybavení objektu. Dojde-li k poškození vybavení, je majitel psa povinen uhradit vzniklou škodu.

Majitel zajistí pro psa pelíšek, misku na žrádlo i vodu z vlastních zdrojů, nikoli z vybavení objektu.
Zahrada neslouží jako místo k venčení a poprosím po pejskovi uklízet.
Doporučení: ubytování s domácím mazlíčkem středního a většího plemene předem projednat s majitelem.

6.5. Uložení sportovního vybavení
Zákazníkovi není dovoleno brát do objektu sportovní nářadí a předměty, pro jejíž úschovu je vyhrazeno jiné místo.

6.6. Cennosti
Ubytovatel doporučuje zákazníkům, aby klenoty, peníze a jiné cennosti nenechávali v objektu, případně si cennosti řádně zabezpečili proti odcizení. Ubytovatel neodpovídá za ztrátu či škody na uvedených věcech. Ubytovatel není povinen zajistit úschovu těchto věcí.

6.7. Parkování
Parkování vozidel zákazníků je umožněno na vlastním pozemku ubytovatele před objektem. Tyto plochy jsou volně přístupné, a proto ubytovatel neručí za případné odcizení vozidla, nebo věcí v něm, nejedná se o hlídané parkoviště.

7. Změny ve smlouvě a odstoupení od smlouvy
Je-li ubytovatel nucen z objektivních důvodů před zahájením pobytu změnit podstatné podmínky smlouvy, může navrhnout zákazníkovi změnu smlouvy. Zákazník má v takovém případě právo souhlasit se změnou či od smlouvy odstoupit. Neodstoupí-li zákazník písemným oznámením do 10 dnů ode dne doručení návrhu na změnu, má se za to, že se změnou souhlasí.

Zákazník má právo odstoupit od smlouvy o ubytování.

Ubytovatel má právo od této smlouvy odstoupit, jestliže zákazník hrubě porušuje povinnosti stanovené touto smlouvou, ubytovacím řádem, nebo v objektu hrubě porušuje dobré mravy.

Odstoupení od této smlouvy musí být písemné a doručuje se druhé smluvní straně. Odstoupení od této smlouvy nemá vliv na povinnost zaplatit pohledávky z této smlouvy vzniklé před odstoupením či storno poplatky.

Odstoupení od smlouvy se řídí následujícími stornovacími podmínkami, které stanoví výši stornovacích poplatků:

30-60 dnů před pobytem - 30% z celkové ceny pobytu
15-30 dnů před pobytem - 60% z celkové ceny pobytu
14 a méně před nástupem - 100% z celkové ceny pobytu
Nedostavení se na pobyt je 100 %

Předčasné ukončení ubytování je 100% z nečerpaných služeb

Odstoupení bez poplatku je možné pokud host nahradí pobyt jiným hostem. V tomto případě není hrazen poplatek.

Odstoupení
Uvedená procentní výše stornovacích poplatků bude vypočtena (a) v případě odstoupení před začátkem ubytování nebo nedostavení se z ceny za ubytování, (b) v případě předčasného ukončení ubytování ze zajištěných a nečerpaných ubytovacích služeb.

V odůvodněných případech (úmrtí v rodině, vyšší moc apod.) nemusí být storno poplatek na základě rozhodnutí ubytovatele účtován.

V případě odstoupení od smlouvy o ubytování je ubytovatel oprávněn vyzvat zákazníka k okamžitému vyklizení ubytovacích prostor a opuštění objektu a zákazník je povinen této výzvě bezodkladně vyhovět.

8. Reklamace
Zákazník je povinen uplatnit případnou reklamaci vždy ihned po zjištění závady u ubytovatele nebo odpovědné osoby ubytovatele, aby mohla být uskutečněna náprava.

9. Závěrečné ustanovení
Všeobecné smluvní podmínky platí pro všechny pobyty na Chalupa Gita, Tyršova 532, Svoboda nad Úpou, 542 24 a vstupují v platnost a účinnost dne 1.1. 2019.

Uzavřením smlouvy zákazník stvrzuje, že výše uvedeným smluvním podmínkám rozumí a v plném rozsahu je jménem svým i jménem ostatních účastníků pobytu akceptuje.

Zákazník uzavřením smlouvy dále potvrzuje, že byl ubytovatelem seznámen s tím, že v případě sporu mezi účastníky této smlouvy má možnost využít mimosoudního řešení takovéhoto sporu, a to u České obchodní inspekce (www.coi.cz). Zákazník bere na vědomí, že postupy pro uplatnění práva na odstoupení od této smlouvy, jakož i formulář pro odstoupení, jsou zveřejněny na stránkách ubytovatele www.chalupagita.cz

Tipy na výlet
 1. Ski areál Svoboda nad Úpou: Tento areál je oblíbený v zimě pro lyžování, ale i mimo zimu má co nabídnout, jako jsou turistické a cyklistické trasy.

 2. Koupaliště Janské Lázně: Ideální místo pro letní osvěžení, které nabízí také dětský bazén a tobogán.

 3. Modelové Krkonoše: Interaktivní výstava, která vás vezme na prohlídku Krkonoš v malém.

 4. Muzeum Krkonoše v Jilemnici: Muzeum se zaměřuje na historii a přírodu Krkonoš.

 5. Kostel sv. Prokopa v Svobodě nad Úpou: Historický kostel, který je dominantou města.

 6. Hrad Pecka: Tento hrad nabízí krásný výhled na okolní krajinu a pořádá řadu kulturních akcí.

 7. DinoPark: Interaktivní park, kde se děti mohou seznámit s dinosaury.

 8. ZOO Dvůr Králové: Jedna z nejlepších zoo v České republice, kde můžete vidět řadu exotických zvířat.

 9. Královka - rozhledna: Rozhledna nabízí krásný výhled na Krkonoše a jejich okolí.

 10. Janské Lázně: Lázeňské město s bohatou historií a řadou možností pro relaxaci a wellness.

 11. Prkenný Důl - přírodní rezervace: Krásná přírodní rezervace s řadou turistických tras.

 12. Hrad Kuks: Barokní hrad s lékárnou a bylinkovou zahradou.

 13. Muzeum Betlémů v Třebechovicích pod Orebem: Unikátní muzeum s největší sbírkou betlémů v České republice.

 14. Pivovar Trautenberk: Místní pivovar, kde si můžete vychutnat tradiční české pivo a prohlédnout si proces jeho výroby.

 15. Relaxační park Jánské Lázně: Park nabízí mnoho atrakcí pro děti, včetně trampolín a dětských hřišť.

V okolí Svobody nad Úpou se nachází několik skiareálů, které stojí za návštěvu:

 1. Ski areál Svoboda nad Úpou: Tento skiareál je přímo v obci a nabízí několik sjezdovek různých obtížností s celkovou délkou 4 km.

 2. Ski areál Černá hora - Janské Lázně: Tento velký skiareál se nachází jen několik kilometrů od Svobody nad Úpou a je součástí SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC. Nabízí 27 km sjezdovek a je spojen s dalšími skiareály v Krkonoších systémem SkiTour.

 3. Ski areál Pec pod Sněžkou: Další část SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, nachází se asi 15 km od Svobody nad Úpou. Nabízí 12 km sjezdovek a noční lyžování.

 4. Ski areál Mladé Buky: Menší areál vhodný pro rodiny s dětmi se nachází asi 10 km od Svobody nad Úpou. Kromě sjezdovek nabízí také snowpark a lyžařskou školu.

 5. Ski areál Červená Třemešná: Tento malý areál se nachází asi 20 km od Svobody nad Úpou a je ideální pro začátečníky a rodiny s dětmi.

 6. Ski areál Dolní Dvůr: Nachází se asi 25 km od Svobody nad Úpou. I přes svou malou velikost nabízí kvalitní podmínky pro lyžování.

 7. Ski areál Žacléř: Tento areál je vzdálený asi 30 km od Svobody nad Úpou a nabízí 5 km sjezdovek.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre