Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Pytlák se nachází ve městě Rokytnice v Orlických horách ve východní části Orlických hor, v klidné části nazývané Dolní Dvůr. Náš rodinný penzion najdete na samotě u lesa v příjemném prostředí, kde můžete trávit čas odpočinkem, relaxováním a tichým rozjímáním. Ubytování u nás je tak výborným místem pro dovolenou s dětmi, s kamarády nebo i s kolegy z práce. U nás si můžete užít oslavy narozenin, svatby, rodinné události, firemní akce, večírky, školení a další příležitosti.

Tipy na výlet
 1. Orlická přehrada: Jedna z největších vodních nádrží v České republice, která nabízí možnosti pro vodní sporty, rybaření a relaxaci.

 2. Hrad Potštejn: Historický hrad ze 13. století, který stojí na skalním ostrohu nad řekou Zdobnicí. Můžete zde navštívit i zříceninu kostela sv. Petra a Pavla.

 3. Rozhledna Anenský vrch: Tato 25 metrů vysoká dřevěná rozhledna nabízí krásný výhled na okolní krajinu Orlických hor.

 4. Muzeum STAR: Interaktivní muzeum se zaměřením na historii a techniku 20. století, kde naleznete mnoho historických exponátů včetně automobilů a motocyklů.

 5. Pevnost Hanická: Jedna z mnoha pevností v Orlických horách, která byla součástí československého opevnění před druhou světovou válkou.

 6. Zámek Rychnov nad Kněžnou: Barokní zámek s bohatou historií a nádherným parkem, který je ideální pro procházky.

 7. Vodní nádrž Pastviny: Oblíbené místo pro koupání, vodní sporty a rybaření, obklopené krásnou přírodou Orlických hor.

 8. Skiareál Říčky: V zimních měsících nabízí tento skiareál sjezdovky pro lyžaře a snowboardisty různých obtížností.

 9. Zřícenina hradu Litice: Historická zřícenina hradu ze 13. století, která je přístupná pěší turistikou a nabízí krásný výhled na okolí.

 10. Pěší turistika a cykloturistika: Orlické hory nabízejí mnoho turistických tras a cyklostezek, které vedou kolem zajímavých míst a přírodních krás. Jednou z takových tras je i naučná stezka Masarykova cesta.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre