Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Hotel City Písek se nachází na hlavním náměstí v Písku. Kousek od hotelu najdete i nejstarší kamenný most v České republice. Náš tříhvězdičkový hotel je kombinací moderního designu a historické budovy.
Zajímavostí je, že historie původní budovy sahá do 1. poloviny 19. století, kdy byl na jeho místě postaven Měšťanský dům. V roce 1958 byl zapsán do seznamu Kulturních památek České republiky.

Stravování

Stylová hotelová restaurace nabízí příjemné posezení a široký výběr jídel domácí české kuchyně.
Kapacitou 40 míst je vhodná pro pořádání svatebních hostin, rautů a seminářů.

Wellness

Nabízíme profesionální masérské služby prováděné thajskými masérkami, certifikovanými těmi nejprestižnější masérskými školami, jako je WAT PHO v chrámovém komplexu v Bangkoku.

Našim hostům nabízíme možnost využití špičkového fitness a wellness clubu Harmony, vzdáleného 150 m od našeho hotelu.
Club Vám nabízí 2 aerobní sály, fitness na 300 m2, cardio zónu, orbitracky, rotopedy, 2 squashové kurty, horolezeckou stěnu, wellness – saunu, páru, whirpool a solárium.

Tipy na výlet

1. Hrad Zvíkov: Tento historický hrad, často označovaný jako "Koruna českých hradů", se nachází na soutoku řek Otava a Vltava. Nabízí návštěvníkům krásný výhled na okolní krajinu a možnost prohlídky hradních interiérů.

2. Hrad Písek: Hrad Písek, někdy také zvaný Putimská brána, je středověký hrad, který tvořil součást opevnění města Písek. Dnes slouží jako muzeum s expozicemi o historii města a regionu.

3. Kamenný most v Písku: Tento historický most, který je nejstarším dochovaným mostem v České republice, spojuje oba břehy řeky Otavy a je jedním z hlavních symbolů města Písek.

4. Orlická přehrada: Tato přehrada na řece Otava je oblíbeným místem pro rekreaci, vodní sporty a rybaření. Nabízí také možnost výletů lodí nebo pěší turistiky po okolních stezkách.

5. Poutní kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře: Tento jedinečný barokní kostel, který je zapsán na seznamu UNESCO, se nachází nedaleko města Nepomuk a je významnou památkou českého barokního stavitelství.

6. Prácheňské muzeum: Muzeum, které se nachází v historickém centru Písku, se zaměřuje na historii a kulturu Prácheňského kraje. Expozice zahrnují archeologické nálezy, výtvarné umění a řemesla.

7. Pivovar Písek: Pro milovníky piva může být zajímavou zastávkou návštěva místního pivovaru, kde si můžete vychutnat tradiční české pivo a zjistit více o jeho výrobě.

8. Vodní nádrž Hracholusky: Tato přehrada na řece Mže je oblíbeným místem pro rekreaci, kempování a vodní sporty. V okolí se nachází několik turistických tras a cyklostezek.

9. Zámek Orlík nad Vltavou: Tento impozantní zámek se nachází na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou a nabízí návštěvníkům prohlídku zámeckých interiérů, zahrady a krásný výhled na okolní krajinu.

10. Přírodní park Písecké hory: Tento rozsáhlý přírodní park nabízí návštěvníkům možnost pěší turistiky, cykloturistiky nebo houbaření v malebné krajině s bohatou flórou a faunou.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre