Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 2450 Kč
Objekt/noc

Chata k pronajmutí – Jivany

Rezervace ubytování

Napište majiteli

9
Počet lůžek
4
Celkem pokojů
43
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Ubytování Český ráj – Chata Jivany je objekt nabízející ubytování v malebné oblasti Českého ráje v České republice. Český ráj je národní park a chráněná krajinná oblast, která je známá svými skalními útvary, malebnými lesy a historickými památkami.

Chata Jivany se nachází v klidné oblasti, obklopena přírodou a výhledy na okolní kopce a lesy. Přestože je místo klidné, zároveň je dobře dostupné a blízko turistických tras a atrakcí.

Ubytování je vhodné pro různé typy hostů. Může sloužit jako útočiště pro páry hledající romantický pobyt v přírodě, rodiny s dětmi, skupiny přátel nebo turisty, kteří chtějí prozkoumat krásy Českého ráje.

V okolí ubytování se nachází mnoho aktivit a zajímavostí. Můžete se vydat na pěší túru a prozkoumat skalní města, vodopády, rozhledny a zříceniny hradů, které jsou charakteristické pro Český ráj. Pro cyklisty jsou k dispozici cyklostezky s různými obtížnostmi. V blízkosti najdete také možnosti koupání v přírodních rybnících a vodních nádržích.

Celý objekt je nově zrekonstruován. Chata Jivana nabízí 9 lůžek s možností rozložení sedačky, avšak je spíše vhodná pro děti a přistýlky (matrace na zemi). Možnost postavení stanu na zahradě u chaty.

Chatka nabízí zastřešené venkovní posezení a bazén je k dispozici nejen pro děti. Nechybí ani gril na dřevěné uhlí a venkovní ohniště.

Možnost postavení stanu na zahradě u chaty. U chaty je zastřešené venkovní posezení před vchodem do chaty a vzadu u bazénu. K dispozici je gril na dřevěné uhlí a venkovní ohniště.
Děti mohou využít hračky, odrážedla a pískoviště. Zdarma wifi připojení. Součástí našeho ubytování je povlečení, ručníky k umyvadlům, kuchyňské utěrky, tablety do myčky.
Přibalte si s sebou domácí obuv, v chatě je zákaz používání venkovní obuvi.

Popis ubytování

Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 9 osob ve 4 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Přízemí - v obývacím pokoji spaní pro 2 osoby a možnost rozložení sedačky (spíše pro děti), vedlejší pokoj 2 osoby.

1.patro - pokoj spojený s kuchyní pro 2 osoby, vedlejší pokoj 3 osoby (manželská postel + 1 lůžko).

Sociální zařízení:
Přízemí - koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC.

1.patro - koupelna se sprchovým koutem společná s WC.

Vytápění:
Podlahové topení + radiátory.

Doprava, parkování:
Parkování jen u objektu max 4 auta.

Stravování - vlastní ve vybavené kuchyni.

Vybavení

Přízemí – vybavená kuchyně pro vlastní vaření – elektrický sporák + trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice.

1.patro – vybavená kuchyně pro vlastní vaření – elektrická dvoj plotýnka, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice.

Vytápění – podlahové topení + radiátory.

Doprava, parkování – parkování jen u objektu max 4 auta.

Stravování – vlastní ve vybavené kuchyni.

Děti mohou dále využít hračkyodrážedla, kola, trampolíny a  pískoviště.

Wifi připojení je ZDARMA k dispozici po celou dobu pobytu.

Pro každého hosta máme připravené povlečeníručníky k umyvadlům, kuchyňské utěrky a tablety do myčky, to vše v ceně pobytu.

Jen si přibalte s sebou domácí obuv, v chatě je zákaz používání venkovní obuvi.

Kompletní ceník

kapacita 9 osob -4 ložnice

Cena za prodloužený víkend ČT-NE 6900,-kč

Cena za víkend za celou chatu 4900 Kč

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chatu

Letní sezona: 19000 Kč

Silvestr nenabízíme

 

Provoz, poplatky, ceny

Při pronájmu celého objektu je zaručeno Vaše soukromí, nerušené ostatními hosty.
Vratná kauce 2.000,- Kč

V ceně není zahrnut rekreační poplatek 20,- Kč za osobu a noc. Rekreační poplatek platí osoby starší 18 let a mladší 70 let.
Nástup na ubytování (Check in) je možný mezi 14:00 – 15:00 hod. Odjezd (Check out) do 10:00 hod.
Závazná rezervace se potvrzuje na základě uhrazení zálohy ve výši 30% z celkové ceny pobytu, doplatek nejpozději 14 dní před započetím pobytu.
Objekt je v letní sezóně tzn. červen – září pronajímán v týdenních turnusech, od soboty do soboty.
Mimo letní sezonu dle dohody (minimálně 2 noci).
Storno podmínky
Úhrada pobytu se hradí bankovním převodem předem, platba v hotovosti za úhradu pobytu není možná. Rezervace se stává platnou po uhrazení 30 % zálohy z ceny pobytu. Tato záloha je nevratná a při zrušení rezervace propadá (pobyt lze ze závažných důvodů přesunout na jiný volný termín).
Nejpozději 14 dní před uskutečněním Vašeho pobytu je potřeba uhradit zbývající doplatek celkové částky.
V případě zrušení pobytu 14 a méně dní před plánovaným příjezdem – celá úhrada pobytu propadá = 100 % storno, žádné peníze se nevrací.
Při rezervaci je nutné sdělit poskytovateli ubytování základní osobní údaje, tzn. jméno a příjmení, adresu vč. PSČ, telefon, email, počet ubytovaných osob (děti do 2 let bez nároku na lůžko pobyt nehradí).

Tipy na výlet
 1. Prachovské skály: Navštivte jedno z nejznámějších skalních měst v Českém ráji. Prachovské skály nabízejí malebné pískovcové útvary a panoramatické výhledy.

 2. Hruboskalsko: Prozkoumejte přírodní rezervaci Hruboskalsko, která je známá svými vysokými skalními věžemi. Tato oblast je ideální pro pěší turistiku a horolezectví.

 3. Trosky: Navštivte zříceninu hradu Trosky, která je jednou z nejvýznamnějších ikon Českého ráje. Můžete se vydat na výstup na jednu nebo obě věže a vychutnat si panoramatický výhled na okolní krajinu.

 4. Hrubá Skála: Objevte romantický zámek Hrubá Skála, který se nachází na skalnatém výběžku. Procházejte se po zámeckém parku a obdivujte krásnou architekturu.

 5. Příhrazské skály: Vydejte se na výlet k Příhrazským skalám, které jsou známé svými strmými skalními stěnami a skalními věžemi. Tato oblast je také bohatá na flóru a faunu.

 6. Valdštejn: Navštivte zříceninu hradu Valdštejn, který se nachází v romantickém údolí. Procházejte se po hradních zdech a objevujte historické zákoutí.

 7. Hrad Kost: Objevte hrad Kost, který je známý svou gotickou architekturou a tajemnou atmosférou. Prohlédněte si hradní síně, věže a muzeum.

 8. Tábor u Kopic: Udělejte si výlet k přírodní památce Tábor u Kopic, která je známá svými pískovcovými skalami a jeskyněmi. Tato oblast je ideální pro horolezectví a procházky v přírodě.

 9. Kozákov: Vydejte se na vrchol Kozákova, který je nejvyšším vrcholem v Českém ráji. Z vrcholu můžete obdivovat panoramatický výhled na krajinu a navštívit rozhlednu.

 10. Skalní vyhlídka Český ráj: Navštivte skalní vyhlídku, která se nachází v obci Klokočí. Z vyhlídky můžete obdivovat malebnou krajinu Českého ráje a okolních skalních útvarů.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 2 nocí

Váš e-mail je u nás v bezpečí.

Ubytování v okolí

Doporučujeme tato ubytování